Başlık metninizi

12312321321312

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan nakliye firmaları alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkan Öznak Group firmamız önceliği daima müşteri memnuniyetine vererek emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Bir Orta Asya ülkesi olan ve bağımsız Türk devletlerinden birisi olan Türkmenistan bağımsızlığını ilan ettikten sonra büyük bir gelişim kaydetmiş, zengin yer altı kaynaklarının ve bulunduğu lokasyonun avantajlarını kullanarak dünyaya açılmaya başlamıştır.

Türkiye ile Türkmenistan arasında kültürel ve etnik bağlar ticaret alanına da yansımış, onlarca sektörde, yüzlerce firma ithalat ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir. Bu esnada firmamız profesyonel çözümler geliştirerek iki ülke arasında geniş araç filosu, uzman kadrosu, güçlü acente ağı ve ekonomik fiyatlarıyla fark yaratmakta, bütün ihtiyaçları karşılamaya devam etmektedir.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

Türkmenistan çalışan nakliye firmaları arasında her zaman en çok tercih edilen ve tavsiye edilenlerden birisiyiz. Bu alanda kaliteli, hızlı ve güvenli sevkiyatlara imza atmanın yanında fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Türkmenistan nakliye fiyatlarımız birtakım unsurlara göre, her nakliye operasyonunda ayrı ayrı belirlenmektedir.

Türkmenistan nakliye fiyatlarımızda yükünüzün teslim alındığı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki mesafe, tercih edilen güzergah, yükün türü, yükün özellikleri, nakliye türü gibi etkenler belirleyici olmaktadır. Firmamız daima ulaşılabilir fiyat avantajlarıyla öne çıkmaktadır ve çağrı merkezimizi arayıp istenen bilgileri paylaştığınızda ekiplerimiz en iyi fiyat tekliflerini sunmaktadırlar.

Türkmenistan Nakliye Hizmeti

Türkmenistan lojistik hizmetlerimiz çok geniş bir alanda devam etmektedir. Amacımız daima kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktır ve bunun için daima dünya standartlarında uygulamalara yer veriyoruz. Başlıca gerçekleştirmiş olduğumuz Türkmenistan nakliye hizmetlerimiz şunlardır:

 • Türkmenistan karayolu nakliye,
 • Türkmenistan parsiyel nakliye,
 • Türkmenistan frigo nakliye,
 • Türkmenistan ağır nakliye,
 • Türkmenistan proje taşımacılığı,
 • Türkmenistan lowbed taşıma vd.

Türkmenistan Karayolu Nakliye

Türkmenistan nakliye şirketleri arayışlarında özellikle karayolu nakliye hizmetlerimizle ön plana çıkıyoruz. Türkiye ve Türkmenistan arasında sahip olunan lokasyon vesilesiyle doğrudan karayolunu kullanarak ulaşım sağlamak mümkündür. Alternatif güzergahlar olduğu için istenirse Türkiye – İran – Türkmenistan hattı üzerinden tamamen karayolu kullanılacak Türkmenistan’daki son alıcıya yükleriniz teslim edilebilmektedir.

Nakliye operasyonlarımız belli bir sistem dahilinde işlemekte olup siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre planlamalar yapılmakta, en uygun güzergahlardan ortalama 8 ila 10 gün içinde teslimatlarımız gerçekleştirilmektedir. Geniş araç filomuz içinde yükünüzün özelliklerine ve miktarına göre en uygunu seçilmekte, uzman şoförlerimiz ve saha ekiplerimizle Türkmenistan’ın hemen bütün şehirlerine teslimat yapılabilmektedir.

Türkmenistan Gemi Nakliyesi

Türkmenistan bir Orta Asya ülkesi olmakla birlikte Hazar Denizi’ne de kıyısı vardır. Bu nedenle Türkiye – Türkmenistan hattında denizyolunu kullanmak da mümkündür. Türkmenistan gemi nakliye uygulamalarımızda Karadeniz, Volga Nehri, Hazar Denizi ve Türkmenbaşı Limanı rotası izlenerek varış noktasına ulaşılabilmektedir.

Öznak Group olarak her zaman en hızlı, en güvenli ve en kaliteli çözümleri sunuyor, bunun için karayollarını olduğu gibi denizyollarını da en aktif biçimde kullanıyoruz. Denizyolundan çok daha fazla yükün tek seferde daha ekonomik şekilde taşınmasına yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimizle çağrı merkezimize ulaştığınız andan itibaren bütün planlamayı en etkin biçimde gerçekleştiriyoruz.

Türkmenistan Aşkabat Nakliye

Bütün ülkelerde olduğu gibi Türkmenistan’da da başken en kalabalık ve en hareketli şehirlerden birisidir. Bu nedenle Türkmenistan lojistik firmaları arasında öne çıkan Öznak Group firmamız da Türkmenistan’ın Aşkabat şehrine yoğun bir taşımacılık yapmaktadır.

Türkmenistan Aşkabat nakliye hizmetlerimizle çok farklı sektörlerde, bütün nakliye türlerinde taşımacılık yapıyoruz. Bunun için Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, Kocaeli, Manisa, Kütahya, Gaziantep, Mersin, Adana gibi hemen her şehrimizden yükleme yapabiliyor gerek karayolu ile gerekse karayoluyla denizyolunun entegre kullanılmasıyla yüklerinizi doğrudan Aşkabat’taki alıcılarına teslim edebiliyoruz.

Türkmenistan Taşımacılık Avantajları

Türkmenistan nakliyecileri arasında her zaman en iyisiyle çalışmak hakkınız. Çünkü uluslararası nakliye firmanız için her zaman büyük öneme sahiptir ve iş birliği yapacağınız nakliye firmasının mutlaka sizi daha ileriye taşıyacak özelliklere sahip olması gerekir. Maddi ve manevi olarak her seferinde artı katması beklenir. Öznak Group olarak Türkmenistan nakliye hizmetlerimizde sizlere çeşitli avantajlar sağlıyoruz. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Her ihtiyaca uygun farklı nakliye türleri,
 • Geniş ve genç araç filosu,
 • Alanında eğitimli, deneyimli ve gelişime açık kadro,
 • Bütçe dostu fiyatlar,
 • En modern donanımlara sahip araçlar,
 • 7/24 uzman desteği,
 • Güçlü altyapı,
 • Sigortalı taşımacılık,
 • Doküman ve evrak konularında destek.

Türkmenistan Frigo Nakliye

Türkmenistan ile Türkiye arasında çok farklı alanlarda iş birlikleri olduğundan çeşitli özelliklerde yükler olabilmektedir. Firmamız da Türkmenistan frigo parsiyel nakliye gibi çeşitli nakliye türleriyle her ihtiyaca çözüm sunmaktadır.

Türkmenistan frigo nakliye hizmetimizle iki ülke arasında sabit sıcaklıkta taşınması gereken her türlü özel yükünüzü özel soğutmalı araçlarımızla taşıyabiliyoruz. Soğuk zincirin kırılmasına müsaade etmeden bütün yüklerinizin tazelikleri, fiziksel ve kimyasal özellikleri bozulmadan alıcılarına ulaştırıyor, raf ömrünün en uzun şekilde kalmasını sağlıyoruz.

Türkmenistan tır taşımacılığı alanında frigo nakliye ile taze sebze ve meyveleri, dondurulmuş gıdaları, unlu mamulleri, süs bitkilerini, ilaçları, medikal ürünleri, çeşitli kimyasalları, et ve et ürünlerini ve daha fazlasını taşıyabiliyoruz. En modern soğutma sistemlerine sahip araçlarımız yükün türüne göre -26 ila 18 derece arasında sabit bir sıcaklığa ayarlanmakta ve son alıcıya kadar aynı ısıda kalması sağlanmaktadır.

Türkmenistan Frigo Nakliye Nasıl Yapılır?

Türkmenistan frigo nakliye özel araçlarla yapılır. Bu nakliye türünde yükün yükleme noktasından teslimat noktasına kadar aynı sıcaklıkta kalabilmesi gerekir. Bunun için Öznak Group firmamızın özel soğutmalı dorseleri kullanılır.

Araçlarımızın ısı ayarları daha yükleme yapılmadan ayarlanır ve yükler belli bir nizam dahilinde araca yüklenerek içerde hava sirkülasyonunun kesilmemesi sağlanır. Şoförlerimiz yol boyunca dorselerimizin ısısını kontrol eder ve aynı ısıda teslimat noktasına kadar ulaşılır.

Türkmenistan Frigo Taşımada Sigortalı Hizmet

Türkmenistan lojistik faaliyetlerimizde her operasyonumuz öncesi gereken her türlü önlemi alıyoruz. Araçlarımızı önceden hazırlıyor, kontrollerini, bakımlarını yapıyoruz. Evrak işlemlerini henüz yola çıkmadan hallederek zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz.

Bütün önlemleri almamıza rağmen sürprizlere hazırlıklı olma adına yüklerinizi CMR sigortası ile sigortalayarak taşıyoruz. Özelliklerine göre daha farkı sigortaları da tercihe sunabiliyoruz. Bu sayede hayatın her türlü sürprizine karşı hazırlıklı olarak en kötü ihtimalde maddi kayıp yaşamamanızı sağlıyoruz.

Türkmenistan Parsiyel Nakliye

Türkmenistan parsiyel nakliye en çok tercih edilen nakliye türlerimizden birisidir. Parsiyel nakliye ile yükünüzün miktarı her ne olursa olsun Türkmenistan’a gönderebilmeniz mümkün olmaktadır. Depolarımızda toplanan parça yükleriniz haftanın belli günlerinde alıcılarına doğru hareket etmekte, en kısa sürede son alıcıya ulaşılmaktadır.

Türkmenistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Türkmenistan parsiyel nakliye güzergahları iki farklı şekilde olabilmektedir. Depolarımızdan çıkan araçlarımız Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan güzergahlarını takip edebilmektedirler. Azerbaycan’ın Alyat Limanından Türkmenbaşı Limanına Ro-Ro geçişleri ile rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Türkmenistan Şehirlerine Parsiyel

Parsiyel nakliye hizmetlerimizde yüklerinizin son teslimat noktası alıcılarınızın adresleri ya da istediğiniz gümrükler olabilmektedir. Başlıca teslimat yaptığımız Türkmenistan şehirleri şunlardır:

 • Aşkabat
 • Mary
 • Türkmenabat
 • Balkanabat
 • Baýramaly
 • Türkmenbaşı
 • Daşoğuz
 • Merv
 • Kum Dag
 • Kaakhka
 • Nebit-Dağ
 • Hazar
 • Köhne Ürgenç

Türkmenistan Havayolu Parsiyel Hizmeti

Türkmenistan ile Türkiye arasında havayolu ulaşımı mevcuttur. Bu nedenle İstanbul’dan Türkmenistan’a uçak seferleriyle parsiyel yüklerinizi gönderebilir, havalimanlarında alıcılarına teslim etmemizi talep edebilirsiniz. Uzman ekibimiz bütün süreci planlayıp yönetecek ve kusursuz bir deneyim yaşatacaklardır.

Türkmenistan Parsiyel Müşteri Desteği

Türkmenistan parsiyel nakliye pek çok avantaj sağlasa da diğer nakliye türlerine nazaran çok daha komplikedir. Bu nedenle her adımda profesyonellik gerekir. Öznak Group olarak 7/24 müşteri desteği sağlıyor, bilgi ve evrak ihtiyaçlarında yardımcı oluyor ve lojistik süreçlerinizi en kolay hale getiriyoruz.

Türkmenistan Ağır Nakliye

Türkmenistan kargo şirketleri arasında firmamız ağır nakliye çözümleriyle de fark yaratmaktadır. Lowbed araçlarımızla standart dışı yüklerinizi en güvenli biçimde Türkmenistan’daki son alıcılarına kadar taşıyabiliyor, bütün güzergah boyunca ağır nakliyede uzman ekipler kullanıyoruz. Teknolojinin en son olanakları ile kusursuz bir taşımacılık yapıyoruz.

Türkmenistan Proje Nakliye

Türkmenistan tren taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı gibi alternatif seçenekleri kullanarak hizmet veren firmamız gabari dışı olarak tarif edilen özel proje ve yüklerinizi de güvenle taşımaktadır. En uygun araçlar ve uzman ekiple standart dışı yükleriniz Türkmenistan’daki son alıcıya kadar ulaştırılabilmektedir.

Türkmenistan Nakliye ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Öznak Group firmamız uzman kadrosuyla hem çağrı merkezinde hem sahada ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bu vesileyle Türkmenistan nakliye türleri nelerdir, Türkmenistan nakliye süreleri ne kadardır, Türkmenistan nakliye fiyatları nedir gibi aklınıza takılan her soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.