Başlık metninizi

12312321321312

Oldukça geniş bir alana yayılmış Moğolistan genel olarak beş bölgeye ayrılmıştır. Her bölge farklı

belediyelere bölünmüştür. Moğolistan’ın ikinci en büyük kenti Erdenet halı ve bakır madenciliği ile ön plana çıkmıştır. Geniş coğrafyaya sahip olan bu ülke Türkiye ile olan ithalatını ve ihracatını kara yolundan yapmaktadır. Bu yoğun ticaret trafiğinde Öznak Group olarak sizlere kaliteli, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

 Moğolistan Parsiyel Taşımacılık

Moğolistan parsiyel taşımacılık; başkenti Ulanbator ile İstanbul arası 7.916 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek yapılmaktadır. Moğolistan parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Öznak Group yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Ulan Bator, Erdenet, Darkhan, Choibalsan, Ölgii, Sainshand, Ulaangom, Khovd, Mörön, Uliastai, Sükhbaatar, Bayankhongor, Arvaikheer, Tsetserleg, Züünkharaa, Altai, Zuunmod, Bulgan, Nalaikh, Baruun-Urt, Mandalgovi, Dalanzadgad, Öndörkhaan, Choir ve Tosontsengelolmak üzere Moğolistan’ın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Moğolistan parsiyel nakliye, ürünlerin niteliğine göre değişik özelliklere sahip ve son model araçlarla yapılmaktadır. Pek çok ürün çeşidi ithal edildiğinden, Moğolistan kara yolu taşımacılığı için bazen frigofrik araçlar, bazen TIR’lar ve bazen de lowbed araçlar kullanılmaktadır. Parsiyel yüklerinin Moğolistan’ın her hangi bir şehrine ulaştırılması en fazla 9-18 gün sürmektedir ve ilgili gümrük yerlerine ulaştırılmaktadır. İhracat kayıtlı, gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün Moğolistana’a taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. Moğolistan parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

Moğolistan Nakliyede İhracat İthalat

Moğolistan başlıca ihraç ürünlerimiz elektrikli su ısıtıcıları, elektrotermik cihazlar, ortam ısıtıcıları, saç ve el kurutucuları, ütüler, radyatör, motorlu hava püskürtücüler, kakao içermeyen şeker mamulleri, makine, kişisel temizlik ürünleri, gıda ve sobadır. Başlıca ithal ürünlerimiz; örme tekstil ürünleri (kazak, süveter, hırka, yelek vb.), şallar, eşarplar, fularlar, kaşkollar, peçelerdir.