Başlık metninizi

12312321321312

Almanya Nakliye

Almanya nakliye sektörüne hizmet veren şirketimiz şehirlerarası, uluslararası ve şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktadır. Birçok farklı sektöre hizmet eden şirketimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan oldukça profesyonel bir nakliyat firmasıdır.

Uzun yıllardır nakliyat sektörüne hizmet veren şirketimiz alanında uzman ekip arkadaşları aracılığı ile son teknoloji ekipmanlarla hizmetlerini sürdürmektedir. Çünkü Siz değerli müşterilerimiz için parsiyel, komple ve kombine taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Havayolu, denizyolu ve karayolu ile nakliyat hizmetlerimizi gerçekleştirmekte olup siz değerli müşterilerimiz için en uygun güzergahı tercih etmekteyiz. Çünkü İstanbul Almanya lojistik alanında güçlü bir yere mevkiye sahip olan şirketimiz tercih edebileceğiniz kaliteli ve profesyonel bir nakliyat şirketidir.

Almanya Nakliye Fiyatları

Farklı sektörler tarafından sık tercih edilen nakliyat hizmeti, ürünlerin bir noktadan başka bir noktaya güvenle en kısa sürede taşınmasında önemli rol oynayan bir unsurdur. Türkiye Almanya tır nakliye fiyatları birçok farklı unsura göre değişiklik göstermektedir.

 • Yükün Taşınacağı Şehirlerarası/Uluslararası Mesafe
 • Yükün Taşınacağı Kanal (Denizyolu, Havayolu, Karayolu)
 • Yükün Kaç Araçla Taşınacağı
 • Yükün Taşınmasında Kaç Kişinin Görev Alacağı
 • Yükün Taşınması Gereken Zaman Dilimi
 • Yükün Taşıma Şekli (Kombine, Parsiyel, Komple)

Türkiye Almanya Tır Nakliye Fiyatları

İstanbul Almanya nakliye fiyatları birçok farklı unsura göre değişiklik gösterebilmektedir. Yükünüz hakkında detaylı bilgiyi şirketimiz tarafına ulaştırdığınızda fiyat hakkında daha net bir bilgi alabilirsiniz. Ama Türkiye’den Almanya’ya göndereceğiniz yük hakkında detaylı bilgiyi tarafımıza ulaştırabilirsiniz.  Bize ulaştığı takdirde yükünüzün taşınması için en doğru ve güvenilir taşıma seçeneğini ekibimiz ile tasarlayabilirsiniz.

Bu Konuda bütçenize uygun taşıma seçeneği ile güvenle en kısa sürede yükünüzü alıcısına ulaştırabilirsiniz. Yurtdışı Tır nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yükünüzün son teknoloji tırlarımız ile alıcısına ulaştırılmasını sağlamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Almanya Nakliye Tır Süresi

Almanya kara nakliye yolu ile tırlarımız en kısa sürede yükünüzün alıcı adrese ulaştırılmasını sağlar. Karayolu ile taşınacak yükleriniz dilediğiniz tarihte, dilediğiniz zaman dilimi içerisinde alıcısına ulaştırılmaktadır. Şirketimiz yük taşıma işlemi öncesi müşterilerimiz ile detaylı bir taşıma planı yaparak yüklerin alıcı adrese kolayca ulaştırılmasını sağlamaktadır. Almanya Türkiye arası tır ile yük taşımacılığı hizmetimiz uzun yıllardır yüksek kalite çerçevesi içerisinde devam etmektedir.

Sürdürdüğümüz hizmet, son teknoloji ile entegre oldukça güvenilir bir nakliyat seçeneğidir. Ve Şirketimiz yalnızca yük taşımacılığı değil uluslararası alanda araç nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Almanya Türkiye araba nakliyesi hizmetimiz sayesinde yeni aracınızı uluslararası alanda güvenle alıcısına ulaştırabilirsiniz. Araçlarınızın güvenle taşınması, hasar görmeden alıcısına ulaştırılması için tercih edebileceğiniz araba nakliyesi hizmetinden güvenle yararlanabilirsiniz.  Araba nakliyesi hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Almanya Nakliye Firmaları

Türkiye Almanya lojistik alanında köklü bir yere sahip olan şirketimiz, profesyonel ekibi ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili hizmetler sunmaktadır. Uluslararası alanda güvenle tercih edilen şirketimiz Almanya-Türkiye, Almanya-Irak gibi ülkeler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ayrıca ülke içerisinde Mersin, Antalya, Gaziantep, İstanbul ve Bursa gibi şehirlere de nakliyat hizmeti sunan şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için üst kalite taşıma hizmeti sunmaktadır.

Ve Güvenilir nakliyat hizmetimizden uygun fiyatlar dahilinde yararlanmak ve yüksek kalite standartlarında yükünüzün güvenle alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz. Ama Sizler de nakliyat şirketimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Almanya nakliyat firmaları arasında bulunan şirketimiz kaliteli, güvenilir, prestijli ve konforlu bir teslimat sürecini müşterilerine sunmaktadır.

Almanya Nakliye İlleri

Şirketimiz ülke içi ve uluslararası alanda birçok farklı adrese teslimat gerçekleştirmektedir. Güvenle tercih edebileceğiniz şirketimiz hem uluslararası hem de ülke içerisinde sık tercih edilen bir nakliyat firmasıdır. Çünkü Birçok farklı sektör tarafından güvenle tercih edilen şirketimiz Bursa’dan Almanya’ya nakliyat gerçekleştirmekte olup birçok farklı şehir arasında da teslimat hizmeti sağlamaktadır.

Gaziantep Almanya nakliye sektöründe de tercih edilen şirketimiz ülkeler arası nakliyat hizmeti konusunda oldukça başarılı profesyonel ekip arkadaşları aracılığı ile çalışmaktadır.

Mersin Almanya nakliye firmaları arasında oldukça köklü ve saygın bir yere sahip olan şirketimiz farklı sektörlere hizmet eden bir nakliyat şirketidir. Antalya Almanya nakliye hizmeti de sunan şirketimiz genellikle ithalat ve ihracat için sık tercih edilmektedir.

Türkiye Almanya Varış Güzergahı

Almanya dış ticaret sektöründe sık tercih edilen nakliyat hizmeti birçok farklı yol güzergahı üzerinden sağlanmaktadır. Müşterilerin memnuniyeti ve yükün güvenle alıcısına ulaştırılması için sağlıklı, uygun yollar tercih edilmektedir. Ayrıca müşterilerin tüm istekleri göz önünde bulundurulmaktadır. Ama Nakliyat hizmeti birçok farklı güzergah üzerinden sağlanabilmektedir. Buna İstinaden Müşterilerimizin istek ve önerilerine göre yol güzergahı özenle tasarlanmaktadır.

Almanya Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye hizmeti zamandan ve bütçeden tasarruf etmek için tercih edilen oldukça güvenilir bir hizmettir. Parsiyel nakliye, yükünüzün kapladığı alan kadar ücret ödemenizi sağlar. Bu sayede uygun bir ücret karşılığında kısa sürede paketinizin alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Almanya parsiyel nakliye fiyatları yükünüzün kapladığı alana, kullanılan taşıma kanalına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu kullanılarak parsiyel nakliye hizmeti sağlanabilmektedir. Uygun fiyatlar karşılığında güvenle paketlerinizi parsiyel nakliye hizmeti sayesinde en kısa sürede alıcısına ulaştırabilirsiniz.

Almanya İhracat ve İthalat Parsiyel Nakliye

Türkiye’den Almanya’ya nakliye fiyatları belirli unsurlara göre değişiklik gösterebildiğinden, yükünüz hakkında detaylı bilgileri bizlere ulaştırarak güncel fiyatlar hakkında net bilgi alabilirsiniz. İthal ürünlerin Türkiye’ye gönderiminde ve Türkiye’den Almanya’ya ihraç edilen ürünlerin güvenle ulaştırılmasında rol oynayan parsiyel nakliye hizmetidir. Çünkü Ürünlerin kapladığı alan kadar ücret ödenmesini sağlar. Örneğin ülkemizden Almanya’nın ithal ettiği ürünler şunlardır:

 • Otomotiv Türevleri
 • Hazır Giyim Türevleri
 • Demir
 • Makine
 • İklimlendirme Türevleri
 • Fındık ve Meyve Sebze
 • Kuru Meyve ve Mamulleri

Almanya Parsiyel Dağıtım Bölgeleri

Almanya içi nakliye fiyatları yükün taşınacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Müşterilerimiz nakliyat hizmetinden yararlanmadan önce şirketimiz ile taşıma planı yapmalı ve belirli bir fiyat bilgisi edinmelidir. Almanya ve içerisinde parsiyel nakliyat gerçekleştirilen birçok farklı nokta bulunmaktadır. Bunlardan birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Baden-Württemberg
 • Bayern
 • Berlin
 • Brandenburg
 • Bremen
 • Hamburg
 • Hessen
 • Rheinland-Pfalz
 • Saarland

Almanya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Almanya Türkiye parsiyel yük fiyat bilgisi edinmek için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Uluslararası parsiyel nakliye hizmeti yükünüzün kapladığı parsele, yükün taşınırken kullanılacak kanala ve diğer birçok farklı unsura göre değişiklik gösterebilmektedir. Yükünüzün tonaj, kilogram ve ağırlığı gibi detaylı bilgileri bizlerle paylaşarak parsiyel nakliyat ücretini öğrenebilirsiniz. 140 Euro’dan başlayan fiyatlarla parsiyel yüklerinizi güvenle en kısa sürede alıcısına ulaştırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Almanya Frigo Nakliye

Almanya frigo parsiyel nakliye hizmeti, nitelikli özellikleri ile değerli müşterilerimize hem bütçe hem zamandan tasarruf sağlamaktadır. Frigo nakliye hizmeti, meyve ve sebze gibi çabuk bozulabilecek ürünlerin taşınmasında yüksek konfor sağlayan bir taşıma seçeneğidir. Frigo nakliye hizmeti genellikle bozulmaya ve çürümeye meyilli ürünlerin güvenle taşınmasında tercih edilen bir nakliye seçeneğidir. Ve Parsiyel nakliye hizmeti ile buluşan frigo nakliye hizmeti sayesinde yalnızca yükünüzün kapladığı alan kadar ücret ödeyerek bütçeden tasarruf edebilirsiniz.

Almanya Frigo Nakliye Fiyatları

Frigo nakliye hizmeti siz değerli müşterilerimiz için özenle gerçekleştirdiğimiz bir teslimat seçeneğidir. Kolay bozulabilir, çürümeye ve hasar görmeye meyilli ürünlerin belirli bir ısıda uzun süre güvenle yolculuk yapmasını sağlayan oldukça konforlu bir taşıma seçeneği olan frigo nakliye hizmeti farklı unsurlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Çünkü Frigo nakliye hizmetinin ücreti de diğer nakliye hizmetlerinde olduğu gibi yükün taşınacağı mesafeye göre de değişebilmektedir. Ve Ayrıca kullanılacak araç sayısına, nakliyatta yer alacak görevli sayısına, yükün türüne, yükün ağırlığına ve ürünün miktarına gibi birçok parametre göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Almanya Frigo Nakliye Kaç Gün Sürer?

“Almanya Türkiye tır kaç günde gelir?” sorusu müşteriler tarafından bizlere sık yöneltilen bir sorudur. Türkiye’den Almanya’ya veya Almanya’dan Türkiye’ye ulaşacak bir tırın nakliye süresi ortalama 7-10 gün arasındadır. Aslına bakılacak olursa aracın çıkış gününe ve saatine göre gün sayısı düşürülebilir veya arttırılabilmektedir. Havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu kullanımına bağlı olarak gün sayısı daha aza indirgenebilmektedir. Almanya tır nakliye hizmeti ile bağdaşan frigo nakliye daha çok karayolu taşımacılığı ile ulaştırılacak yüklerin taşımasında kullanılır.

Almanya Transit Taşımalarımız

Almanya’dan transit geçiş ile üçüncü bir gümrüğe takılmadan ürünleriniz güvenle alıcı adrese ulaştırılır. Transit geçiş sayesinde gümrük ücretlerinden muaf olup, daha uygun fiyatlarla kolayca ürünleriniz taşınır. Ama Transit taşıma sayesinde iki ülke arasında nakliyat gerçekleştirilirken üçüncü bir ülkeden geçmek gerektiğinde gümrük ücretlerinden muaf olma imkanına sahip olursunuz.

Almanya Transit Taşıma Süreleri

Almanya transit vize bir ülkeye giderken başka bir ülkeden aktarma yapılacağı zaman, aktarma yapılan ülkenin sınırından geçilmesi durumu için gerekli olan kısa süreli vize türüdür. Şirketimiz bu ve bunun gibi birçok belgeye resmi olarak sahip olup, yükünüzün taşınması durumunda hiçbir sorun oluşmamaktadır. Transit taşıma süresi 5-6 gün olup, maksimum 7 günü bulmaktadır.

Almanya Ağır Nakliyat

Almanya yük borsası hakkında detaylı bilgiye şirketimiz ile iletişime geçerek güvenle ulaşabilirsiniz. Yük taşıma ücretlerinin güncel bilgisine ulaşmak ve yükünüzün ne kadar tutacağını hesaplamak için sizler de şirketimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Almanya Ağır nakliyatlarınız için konteyner ve tır seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Daha küçük ve az sayıdaki nakliyatlarınız için panelvan yük taşıma seçeneğini tercih edebilirsiniz. Almanya Türkiye panelvan yükü fiyatları yükünüzün ağırlığına, sayısına ve taşınacağı mesafeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Panelvan yük taşıma genellikle özel ve az sayıdaki yüklerin hızla alıcısına ulaştırılması için kullanılmaktadır. Almanya nakliyecileri ile ortak yürüttüğümüz yük taşıma çalışmalarımız uygun fiyat yüksek kalite kapsamında sürdürülmektedir. Nakliye şirketleri ile ortak çalışmalarımız siz değerli müşterilerimiz için özenle sürdürülmekte olup, isteğinize göre özel olarak taşıma planı uygulanabilmektedir.

Almanya nakliye şirketleri arasında bulunan şirketimiz Almanya ve Türkiye arasında gerçekleştirilecek taşıma işlemlerinin güvenle sürdürülmesini sağlamaktadır.

Almanya lojistik firmaları iş ilanları açarak alanında uzman, bilgili ve tecrübeli ekip arkadaşları aramaktadır. Bu sayede çalışmalarda uzman kişiler yer alarak taşımacılık işlemlerinin kolaylaştırılmasını sağlamaktadırlar.

Almanya Türkiye Nakliye Bölgeleri

Almanya lojistik sektörüne hizmet veren şirketimiz Türkiye ve Almanya arasında bulunan nakliye bölgelerine güvenilir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Nakliyat hizmetimiz deniz, hava, kara, demir yolu ile sürdürülmektedir. Genellikle bizlere yöneltilen “Bir tır Almanya’ya kaça gider?” sorusuna cevaben İstanbul Baz alınarak ortalama 4000 eur civarında olup Transit süre  7-10 gün arasındadır. Almanya Taşımacılık hizmeti en iyi şekilde sizlere sağlanmaktadır.

Almanya Irak Nakliye

Türkiye Almanya nakliye firmaları arasında bulunan profesyonel ve prestijli şirketimiz Irak yük taşımacılığı alanında da son derece kendini geliştirmiş ve prestijli bir şirkettir. Irak ve Almanya arası yük taşımacılığı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ve yükünüzün ne kadara taşınacağı hakkında bilgi sahibi olmak için sizler de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Öznak Group Nakliyat şirketi olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte Almanya, Irak, Türkiye gibi birçok ülkeye taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Almanya Deniz Yolu Nakliye

Şirketimiz demiryolu, havayolu ve karayoluna ek olarak denizyolu ile de taşımacılık hizmeti vermektedir. Belirli yol güzergahları üzerinden taşımacılık hizmeti sunan şirketimiz deniz yolu ile güvenilir, kaliteli ve hızlı bir taşımacılık deneyimi yaşamanızı sağlar. Deniz yolu ile birçok farklı ülkeye gümrük ücreti ödemeden güvenle ürünlerinizin alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Almanya Havayolu Nakliye

Havayolu nakliye hizmeti diğer nakliyat seçeneklerine göre daha maliyetli olup, zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Aynı gün içerisinde teslim edilecek ürünler havayolu taşımacılığı ile daha hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir.

Havayolu nakliye hizmeti güvenilir bir seçenek olup müşterilerin sık tercih ettiği bir taşıma kanalıdır. Şirketimiz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, daha hızlı ve konforlu bir taşımacılık süreci geçirmenize olanak tanımak için havayolu nakliye hizmeti sunmaktadır.

Almanya Kargo

Almanya kargo şirketleri sayıca fazla ürünlerin taşınmasına olanak sağlayamamaktadır. Bu süreçte nakliyat şirketimiz devreye girerek, konforlu ve güvenli bir şekilde yüklerinizin taşınmasını kolayca alıcısına ulaştırılmasını sağlamaktadır. Kargo ve hizmeti için de güvenle tercih edebileceğiniz şirketimiz oldukça yüksek kalite uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Daha uygun ücretler dahilinde kargolarınızı güvenle alıcısına ulaştırmak için şirketimiz ile iletişime geçerek Almanya kargo ücreti hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.