Başlık metninizi

12312321321312

Finlandiya Nakliye Hizmetlerimiz

Finlandiya nakliye hizmetleri Köklü bir geçmişe sahip olan nakliye hizmetinin en eski nakliye türlerinden biri parsiyel nakliye hizmetidir. Parsiyel nakliye, bir konteyner içinde farklı müşterilere ait ürünlerin aynı güzergâha gitmesidir. Parsiyel nakliye hizmeti teknoloji ile beraber daha çok gelişmiştir. Bununla beraber yaşanabilecek birçok sıkıntıyı bertaraf etmiştir.

Öznak GROUP firması olarak, lojistiğe dair tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerimize son kalite nakliye hizmeti veriyoruz. Parsiyel nakliye hizmetlerinde de son kalite nakliye hizmeti vermekteyiz.

Parsiyel nakliye hizmeti müşterilerimizin birçok açıdan avantajlı çıktığı nakliye hizmeti olduğu için müşterilerimizce de çok fazla tercih edilmektedir. Bu avantajlar;

  • Parsiyel nakliye hizmetimizde müşterilerimiz ürünlerinin ebatları ve hacimleri kadar alan kiralarlar. Bütün tırı kiralamak zorunda kalmazlar. Bu sayede ücret ödemeleri de kiraladıkları alan kadar olduğundan mali tasarruf sağlarlar.
  • Aynı güzergâha giden diğer ürünlerle birlikte hareket ettiği için müşterilerimiz fazla beklemek zorunda kalmaz ve zamandan tasarruf ederler.
  • Müşterilerimiz Parça nakliye hizmeti ile belli periyotlarda düzenli nakliye hizmeti imkânımızdan faydalanmaktadırlar.
  • Ürünler özelliklerine göre tırlara yerleştirilir, koruma altına alınır, özel ekip ve ekipmanlarımız ile gözetim altında ve kaliteli bir şekilde muhafaza edilerek teslim adresine ulaştırılır.

Öznak GROUP firması olarak, hem şehirlerarası hem de uluslararası parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Bu alanda uluslararası nakliye de Finlandiya parsiyel nakliye hizmetlerimiz de mevcuttur.

Türkiye Finlandiya Başlangıç Güzergâhları

Türkiye ticari ilişkilerinde neredeyse bütün Avrupa ülkeleriyle karşılıklı ilişki içerisindedir. Bu durum beraberinde devamlı ithalat ve ihracat hizmetini doğurmaktadır. Ticari ilişkilerden doğan nakliye hizmetini Öznak GROUP firmamızla Avrupa standartlarına uygun, kaliteli hizmet almanız mümkündür.

Türkiye’nin ticari ilişkiler içerinde olduğu ülkelerden biri Finlandiya’dır. Finlandiya ile ticari ilişkileri uzun bir geçmişe dayanan ülkemiz, ticaret ilişkilerini en fazla karayolu ve denizyolu güzergâhı üzerinden yapmaktadır. Birçok deniz limanına sahip olan Finlandiya, denizyolu nakliye hizmetini daha fazla almaktadır. Öznak GROUP firması olarak son teknoloji araçlarımız, profesyonel ekip ve bu alanda gerekli ekipmanlarımızla nakliye hizmetinde son kalitede hizmet vermekteyiz.

Firma olarak, en işlek kullandığımız başlangıç güzergâhı İstanbul’da bulunan limanlarımızdır. Uluslararası nakliye hizmetinde Türkiye Finlandiya başlangıç güzergâhları İstanbul, Mersin, Gaziantep, Adana, Ankara gibi illerimiz başta olmak üzere birçok ilimizden nakliye araçlarımız kalkmaktadır. Finlandiya’nın başkenti Helsinki ve diğer liman kentleri olan Hanko, Kemi, Kotka, Mariehamn, Oulu, Pori, Porvoo, Rauma, Turku, Vaasa limanlarına nakliye hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında diğer şehirlerine de ürün teslimatı yapmaktayız.

Nakliye hizmetimizde başlangıç güzergâhı ve varış güzergâhı nakliyesi yapılan ürün ve müşteri talebine göre farklılık arz etmektedir. Türkiye Finlandiya arası nakliye hizmetimizde ürün cinsine ve taşıma yöntemlerine göre işlek limanlarımız arasından başlangıç güzergâhını belirleyip en iyi taşıma yöntemleriyle varış güzergâhına ulaştırmaktayız.

Finlandiya Nakliye Operasyon Süreci

Nakliyat hizmetinde firmaları birbirinden ayıran en önemli etken nakliye sürecidir. Nakliye hizmetinin sağlıklı gerçekleşebilmesi için başından sonuna kadar izlenilecek yol çok önemledir. Başında ve sonunda dahi çıkabilecek bir problem bütün sürecin titizlikle geçirilmesini dahi boşa çıkarabilmektedir. Bu durumda müşteri mağduriyeti yaşanır ve her iki tarafta zarara uğramış olur.

Öznak GROUP firması olarak, müşterilerimizin nakliyat sürecinde herhangi bir mağduriyet yaşamaması için işlemlerin başından sonuna kadar özenle çalışmaktayız. Bu alanda profesyonel ekiplerle çalışıp son teknoloji ürünler kullanmaktayız. Ekiplerimizin koordineli ve sistemli çalışmasının yanı sıra teknolojiyi etkin ve etkili kullanması ile ürünler alındığı ilk andan, teslim sürecine kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadan güvenli nakliyat süreci geçirmektedir.

Finlandiya nakliye operasyon süreci içerisinde müşterilerimiz ile karşılıklı görüşmeler neticesinde ürün cinsine göre araç belirleyip, profesyonel ekiplerimizce yerleştirilmesi yapılmaktadır. Yerleştirilen ürünler taşıdıkları özellikler baz alınarak güvenlik tedbirleri alınır ve araç içi ve dışı olabilecek sıkıntılara karşı muhafaza edilir. Yol sürecinde ürünler aynı şekilde muhafaza edilip edilmediğine dair sık sık kontrol edilir, herhangi bir sarsıntı veya olumsuz mevsimsel etkilere karşı tedbirler alınır ve müşterilerimiz bu süreçte ürünlerinin takiplerini yapabilirler.

Öznak GROUP olarak, ürünlerin çıkış ve teslim süreleri en başta belirleyerek, ürünleri aldığımız ilk hali ile herhangi bir deformasyona uğramdan tam vaktinde teslim adresine ulaştırmaktayız.

Türkiye Finlandiya Nakliye Gerekli Evraklar

Uluslararası nakliye hizmetinde nakliyat işlemlerin gerçekleşebilmesi için belirli evraklara ihtiyaç vardır. Bu evraklar sayesinde ülkelerden çıkan ürünler veya ülkelere girecek ürünler herhangi bir sıkıntı yaşamadan güvenle teslimatı yapılmaktadır. Aynı zamanda bu evraklar sayesinde ülkeye giren ve çıkan ürünlerin takipleri de yapılmaktadır.

Nakliye hizmeti yapılırken birçok evrak gereklidir. Bunlar yüke dair evraklar, araca dair evraklar, taşıyacak şoföre dair evraklar olmak üzere üç ana başlıkta oluşmaktadır. Ancak Türkiye Finlandiya nakliye için gerekli evraklar:

  • K1 Yetki Belgesi,
  • SRC Belgesi, (yurt içi SRC4 Belgesi, hem yurt içi hem de uluslararası yük taşımacılığı içinseSRC3 Belgesi)
  • Psiko teknik Raporu’na sahip sürücü ve şirketler nakliye işlemlerine elverişli sürücü ve şirketler demektir, bunlarla güvenle yolculuk yapabilirler.

Öznak GROUP firması olarak, nakliye sürecinde nakliye hizmeti yaptığımız her firmayla prosedürlere uygun çalışmaktayız. Bu sayede herhangi bir sıkıntı yaşamadan güvenle nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Nakliye sürecinde yüklere dair gerekli evraklar temin edilir ve özenle hazırlanır. Bünyemizde bulunan şoförlerimiz nakliye yüklerinin taşınmasına dair ehil olduklarını tescilleyen gerekli evraklara sahiptir ve her türlü prosedüre uygun hareket ederler. Nakliyat hizmeti için gerekli bütün evraklara sahip olmamız dolayısıyla, Finlandiya başta olmak üzere nakliye hizmeti sunduğumuz her ülkeye sıkıntısız nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu süreçte güven kaliteli hizmet yaşamanın en doğru adresi firmamızdır.

Finlandiya Nakliye’de Güzergah ve Transit Süre Nasıldır?

Nakliye hizmetinde güzergâh, nakliyesi yapılan ürünün varış süresini ve en güvenli ulaşım şeklini belirlemektedir. Bir ülkeden başka bir ülkeye taşınan ürün başka bir ülkeni sınırları dâhilinde geçirildiği zaman bu transit taşıma olmaktadır.

Öznak GROUP firması olarak, transit taşıma sürecinde, müşterilerimize verdiğimiz nakliye hizmetinin her alanında gösterdiğimiz özen ve hassasiyeti aynı şekilde göstermekteyiz. Ülke olarak bulunduğumuz coğrafi konum itibari ile birçok ülkeye yaptığımız nakliye hizmeti transit taşımacılığı şeklinde gerçekleşmektedir. Finlandiya nakliye ’de güzergâh ve transit süre nasıldır? sorusuna cevap ,Ülkemizde kullandığımız en işlek transit taşımacılığının yapıldığı liman Mersin limanıdır. Bu liman üzerinden transit taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. Finlandiya transit nakliye hizmetinde başlangıç güzergâhı Manisa’dır. Transit nakliye işlemleri çok uzun sürmeden, belirlenen süre içerisinde gerçekleşmektedir.

Ürünleriniz transit nakliye hizmetiyle güvenli ve tecrübeli ekiplerimiz sayesinde üçüncü bir ülke üzerinden güvenle gelmektedir. Ürünlerin taşınması ve yerleştirilmesi esnasında ekiplerimiz son derece özenle çalışılmaktadır.

Öznak GROUP firması olarak, bu süreçte ürünlerin en kısa zamanda herhangi bir sıkıntı veya deformasyon yaşamadan güvenle taşınması hizmetini vermekteyiz. Sizler de transit işlemleriniz de güvenli ve kaliteli nakliye hizmeti almak için deneyimli ve profesyonel ekiplerimizi tercih ederek Öznak GROUP firmamız ile çalışma imkânına sahip olabilirsiniz. Bu alanda sunduğumuz deneyim ve tecrübeyle nakliye sektöründe en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Finlandiya Nakliye Hizmeti Sunduğumuz Şehirlerimiz

Ülke olarak hem ihracatta hem de ithalatta gelişmiş ve aktif bir ticaret ağına sahip bir ülkeyiz. Bu durum ticari hacmimizi genişletmektedir ve ticaret alanında birçok hizmet alma ve verme potansiyelini yükseltmiştir. Ülkemizde ticaret ağının bu denli geniş olması, birçok ticari merkezin oluşmasında da etkili olmuştur. Türkiye’nin birçok ilinde geniş uluslararası ticaret ağı oluşmuştur. Bu ticaret merkezlerin başında İstanbul, Mersin, Gaziantep, Adana, İzmir, Ankara gibi büyük şehirler gelmektedir.

Ticari merkez görevi taşıyan her şehir bulunduğu özeliklere göre taşıma görevi almaktadır. Denize kıyısının olması, başkent olması, demir yolu üzerinde olması vb. birçok unsur o bölgelerde liman kurulmasını sağlamıştır. Uluslararası nakliye hizmeti daha çok bu büyük şehir büyük limanlar üzerinden yapılmaktadır.

Aynı zamanda bu şehirler Finlandiya nakliye hizmeti sunduğumuz şehirlerimiz üzerinde başlangıç güzergahı olarak baz alınmaktadır. Firma olarak, en sık kullandığımız limanlarımız Mersin limanı, İstanbul limanı ve İzmir limanlarıdır. Buradan ürünler konteynerle çıkar ve Finlandiya’ya profesyonel ekiplerimiz eşliğinde güvenle ulaşır. Yapılacak nakliye şekline bağlı olarak ürünler, limanlarda hazırlanır ve teslim adresine belirlenen güzergâhla ulaştırılır.

Ülke olarak dört bir yanımızın denizle çevrili olması en fazla deniz limanına sahip olmamızı sağlamıştır ve deniz üzerinden nakliye hizmetini daha sık vermemizi etkilemiştir. Denize kıyısı olan hemen hemen her ilimizde deniz limanları mevcuttur.

Firmanın Türkiye’den Finlandiya ile Hangi Şehirlerle Çalışmaktadır?

Öznak GROUP firması olarak, uluslararası nakliye hizmetinde geniş bir çalışma yelpazesine sahibiz. Sunduğumuz nakliye hizmetleri içerisinde karayolu nakliyat, denizyolu nakliyat, havayolu nakliyat, demiryolu nakliyat türleri olmaktadır. Bununla birlikte birçok cinsten ürünün nakliyesini yapmaktayız. Sunduğumuz bu geniş yelpaze ile hem birçok ülke ile ikili ilişkiler kurmakta hem de bu ülkelerin hemen hemen her şehrine hizmet vermekteyiz.

Firmanın Türkiye’den Finlandiya ile hangi şehirlerle çalışmaktadır? diye sorulduğu zaman Finlandiya’nın Helsinki başta olmak üzere Hanko, Kemi, Kotka, Mariehamn, Oulu, Pori, Porvoo,Rauma, Turku, Vaasa limanları ile aktif ticari ilişkiler yapılmaktadır. Bunun yanında müşterilerimiz ile yapılan görüşmeler neticesinde Finlandiya’nın hemen hemen her şehrine nakliye hizmetimiz mevcuttur. Genel itibari ile bir ülke ile nakliye alanında sık ilişkiler içerisindeysek o ülkenin birçok şehrine de nakliye hizmeti vermekteyiz.

Nakliyat hizmetinde müşterilerimizin en büyük beklentisi güvenli nakliyat hizmetidir. Öznak GROUP firması olarak, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile birçok ülke ve şehrine güvenli, kaliteli, olabilecek en uygun fiyata uluslararası kalite standartlarına uygun nakliye hizmeti vermekteyiz.

Bünyemizde bulunan deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız ile nakliyesi yapılan ürünleriniz deformasyona uğramadan, herhangi bir prosedür sıkıntısı yaşamadan istenilen adrese belirlenen tarihte güvenle ulaştırılmaktadır. Güvenli nakliyat hizmetini tecrübe etmek isteyen kıymetli müşterilerimizin firmamız ile irtibata geçmeleri yeterlidir.

Finlandiya Nakliye

Kuzey Avrupa ülkeleri arasında yer alıp ülkemizin yoğun bir şekilde alış veriş yaptığı ülkelerin başında gelen Finlandiya ile ülkemiz arasında gerçekleşen ticaret anlaşmaları gereği ihracat ve ithalat nakliye çalışmaları yapan firmamız Öznak GROUP sektöre adım attığı ilk günden bu yana düzenli olarak nakliye seferleri yapmakta, ihracat ve ithalat nakliyesi dışında Türkiye üzerinden üçüncü ülke taşımalarını da eksiksiz olarak gerçekleştirebilmektedir.

Finlandiya Kara Yolu Taşımacılığı

Karayolu yük taşıma yönetmeliğine uygun olarak hareket eden firmamız C2 yetki belgesine sahip bulunduğu gibi Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyeliği de bulunmaktadır. Yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerimizde kullandığımız araçlarımız genellikle yüksek modelli araçlardan oluşmakta, tüm taşımalar CMR sigortası güvencesi altında gerçekleşmektedir.

Finlandiya Nakliye Ülkeleri

Finlandiya çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan en temel özelliklerimizden biri işimize olan saygımızdan kaynaklanan müşteri memnuniyetine odaklı kaliteli hizmet sunma anlayışımızdır. Kaliteyi ucuza satma prensibi ile yola çıkan firmamız geçen süre içerisinde önemli aşamalar kat etmiş, sektörde tercih edilen, aranan ve özellikle önerilen nadir nakliye kuruluşları arasına ismini başarılı bir şekilde yazdırmıştır.