Başlık metninizi

12312321321312

Polonya Nakliye

Polonya’da komünist rejimin yıkılmasıyla birlikte Polonya Türkiye arası ilişkiler de gelişmeye başlamıştır. Daha çok ticari anlamda ilişkilerin geliştiği iki ülke arasında birçok ürünün taşımacılığı  yapılmaktadır. Bu nedenle ülkemizde Polonya Nakliye firmalarına olan ihtiyaç da artmaya başlamıştır. İki ülke arasında sürdürülen ithalat, ihracat ve çeşitli taşımacılık faaliyetleri gün geçtikçe daha işlek bir hal almaktadır. İki ülke arasında mevcut ticari ilişkilerin daha da gelişmesinde Polonya Türkiye Nakliye hizmetlerinin kalitesinin oldukça önemi vardır.

Polonya Nakliye Fiyatları

Tüm taşımacılık işlemlerinde yüksek standartlı hizmetler veren Öznak Group Nakliye, bu hizmetleri minimum fiyatlarla sunmaya da özen göstermektedir. Elbette taşınacak ürünün cinsi, miktarı, özelliklerine bağlı olarak fiyat farkının ortaya çıkması mümkündür. Bu anlamda Polonya tır nakliye fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Taşınacak yükün alındığı ve teslim edileceği noktanın arasında mesafenin de fiyat üzerinde etkisi bulunmaktadır. Polonya tır fiyatları belirlenirken tüm etkenler birlikte değerlendirilmekte ve müşteriye olabildiğince uygun fiyat sunulmaktadır. Taşınacak malın güvence altında olduğuna garanti veren firmamız hem güvenirliği hem de uygun fiyatlı oluşu ile dikkat çekmektedir.

Polonya Nakliye Firmaları

Ülkemizden Polonya’ya taşıma yapan Polonya firmaları içerisinde alanında deneyimli uzman ekibiyle sizlere en kaliteli hizmetleri sunan Öznak Group Nakliye tüm talep ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya özen göstermektedir. Bu anlamda hizmet verdiği sektörün tüm inceliklerine hakim olan ekibe sahip firmamız müşterilerin memnuniyeti için tüm hizmetleri yüksek standartlarla sunmaktadır.

İki ülke arasında sunduğumuz çeşitli nakliye hizmetleri mevcuttur:

·         Polonya parsiyel nakliye

·         Polonya frigo nakliye

·         Polonya komple nakliye

·         Polonya ağır nakliye

Polonya Parsiyel Nakliye

Parça yük taşımacılığı anlamına gelen parsiyel nakliye alanında firmamız Polonya parsiyel nakliye firmaları arasından en çok tercih edilme özelliğine sahiptir. Bunun nedeni ise yükünüzün miktarı her ne kadar olursa olsun firmamızın adresten teslim alması ve istenilen adrese kadar güvenli şekilde taşımasıdır. Bir tıra birkaç parsiyel sığabildiği için müşteriler bu tarz taşıma hizmetlerine daha ekonomik fiyatlarla ulaşabilmekteler.

Polonya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Polonya parsiyel taşıma hizmetlerinin müşterilere sağladığı birçok avantaj vardır. Bunların başında yukarıda da belirttiğimiz gibi ekonomik fiyatlarla taşımacılığın gerçekleştirilmesidir. Ayrıca az miktarda olan birkaç müşteriden toplanan yüklerin aynı araca yüklenmesi müşterilere araç kira bedelinin sadece bir kısmını ödeme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca genellikle aynı bölgeye giden yükler aynı araca bindirilerek hızlı ulaşım sağlanmaktadır. Tüm bunlar parsiyel taşıma için firmamıza müracaat eden müşterilerimize sağlanan kolaylıkların göstergesidir.

Polonya Frigo Nakliye

Belirli bir ısı aralığında taşınması gereken erken bozulmaya müsait ürünlerin güvenle taşınmasını gerçekleştiren firmamız, frigo taşımacılık alanında da öne çıkmaktadır. Yaş sebze – meyve, kuruyemiş veya dondurulmuş ürünlerin taşınması için soğutucularla donatılmış tırlarla hizmet veren firmamız ürünlerinizin bozulmadan taze bir şekilde gereken adrese ulaşımının garantisini vermektedir. Sadece gıda malzemeleri değil soğuk ortamda muhafaza edilmesi gereken tıbbi malzemelerin de taşımacılığını gerçekleştiren firmamız tüm hijyenik önlemleri alarak teslimatı sağlam bir şekilde yapmaktadır. Frigorifik araçlarımızla Polonya frigo parsiyel nakliye alanında da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Böylece hacmi ve ağırlığı ne kadar olursa olsun tüm gıda ve tıbbi malzemelerinizi ilk günkü tazeliğini koruyarak taşıyoruz.

Polonya Komple Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık hizmetini sunduğumuz gibi müşterilerimize komple taşımacılık hizmeti de sunmaktayız. İki ülke arasında mevcut ticarete miktarı ve niteliği itibariyle katkıda bulunan Polonya lojistik faaliyetimizle ilişkilerin daha da genişlenmesine ortam sağlıyoruz. Şöyle ki hacim itibariyle araçlarımızı tam dolduran Polonya ithalat yapan firmalar tarafından üretilen malzemelerin taşınmasında da şirketimiz büyük titizlikle çalışmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinden faydalanan müşterilerimizin de her bir yükü sigortalanarak gereken adrese yüksek güvenlik önlemleri altında teslim edilmektedir.

Polonya Taşımacılık

Gümrüklerde gerekli olan tüm belge ve izin konusunda detaylı bilgiye sahip deneyimli Polonya tır şoförleri ile çalışan firmamız yüklerinizin taşınması için gereken tüm izin ve belgeleri transfer öncesinde eksiksiz olarak halletmektedir. İstenilen ağırlıkta ve hacimde yüklerin taşınmasında tabii ki kara taşımacılığı her zaman müşteriler tarafından çok tercih edilmektedir. Ayrıca kara yolu ile sunduğumuz Polonya transport hizmetinin avantajlarından birisi hava ve deniz yolundan farklı olarak her noktaya teslimatın yapılabilmesidir. Hem yükün alınacağı adresi hem de teslimatın gerçekleştirileceği adresi önceden inceleyen ekibimiz birçok profesyonel niteliğe sahiptir. Yüksek kaliteli hizmetler sunabilmek için Polonya tır şoförü ilanları aracılığıyla ekibimize aldığımız personelin mesleki yeterliliğine özellikle dikkat etmekteyiz. Kara yolu taşımacılığının yanı sıra acil ulaştırılması gereken yüklerin teslimatında firmamız hava yolu ile de hizmet vermektedir. Ayrıca bazı limanlara teslimat gerçekleştirebilmek için mutlaka deniz yolunun tercih edilmesi gereken durumlarda firmamız aynı özen ve güvenle taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

Polonya Nakliye Süreleri

Taşınma esnasında gümrüklerde yaşanması muhtemel sorunları en kısa sürede çözme kabiliyetine sahip olan ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin beklentilerini hem güvenli hem de hızlı bir şekilde karşılamaya gayret etmekteler. Tabii ki tüm meziyetlerin önünde gelen güvenli hizmet prensibi eşliğinde müşteriye söz verilen sürede teslimatı gerçekleştirmeye özen gösteren personelimiz olası aksiliklerde gecikmeleri minimuma indirmek için çözüm üretmede oldukça başarılılar. Teslimat süresi etkileyen faktörler:

·         Hava koşulları

·         Yolun elverişlilik durumu

·         Nakliye çeşidi

·         Gümrüklerdeki bekleme süresi

·         Araçların sunduğu teknolojik imkanlar

Tüm durumlarda hizmetin kalitesinin düşmemesi için firmamız daima Polonya nakliye şirketleri arasında seçilmektedir.

Polonya Nakliye Hizmet Bölgeleri

Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana gibi birçok şehirden Polonya’nın çeşitli şehirlerine taşımacılık gerçekleştiren firmamız Polonya nakliyecileri arasında en kapsamlı taşımacılığı yaptığı için oldukça revaç görmektedir. Başkent Varşova olmak üzere Polonya’nın birçok şehrine teslimat gerçekleştirmekteyiz:

·         Varşova

·         Krakow

·         Gdansk

·         Poznan

·         Katoviçe

·         Lodz

·         Zakopane

·         Lublin

·         Radom

·         Turek

gibi birçok şehre teslimat gerçekleştiren Öznak Group Nakliye firması tüm taşımacılık sürecini oldukça başarıyla yürütmektedir. Ülkemizde İstanbul her zaman dış ticarette en önemli merkezlerin başında gelmektedir. Bu nedenle İstanbul’un çeşitli bölgelerinden Polonya’ya aynı zamanda Polonya’dan bu bölgelere taşımacılık çok sık yapılmaktadır. Bu anlamda Polonya kargo Aksaray işlek bir hizmet bölgesi olarak daima öndedir. Ayrıca daha çok tekstil ürünleriyle meşhur olan Laleli bölgesi için hizmet veren Polonya kargo Laleli, taşımacılığın kesintisiz devam ettiği bölgeler arasına girmektedir. İki ülke arasında mevcut bu denli ticaret ilişkisi her iki ülkenin ekonomisine oldukça katkı sağlamaktadır. Bu alanda firmamızın ekonomimize olumlu etkisi gözler önüne serilmektedir.

Polonya Ağır Nakliyat Hizmetleri

Büyük donanımlı tırlar ve lowbed araçlarla hizmet veren firmamız özel ekipmanlara sahip bu araçlarla dilediğiniz her türlü yükün taşınmasını gerçekleştirebilmektedir. Büyük yük kapasitesi, hızlı manevra özelliği nedeniyle özellikle kurumsal müşterilerin tercih ettiği lowbed araçlarımız müşterilerimizin beklentisini en üst düzeyde karşılamakta ve en ağır yüklerin bile yüksek güvenlikle taşınmasına imkan sağlamaktadır.

Polonya Kargo Ücreti

Tüm çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı yürüten firmamız fiyatlandırma konusunda da müşterilerimizin yanında olmaya, onlara her türlü taşıma sürecinde en makul fiyatlarla hizmet sunmaya özen göstermektedir.  Kargo ücretini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır:

·         Yükün ağırlığı

·         Yükün niteliği

·         Seçilen nakliye türü

Ürünün yüklendiği adresle taşınacak adres arasındaki mesafe