Başlık metninizi

12312321321312

Sırbistan Nakliye

Öznak Group Nakliye olarak Sırbistan Nakliye alanında siz değerli müşterilerimize frigo nakliye, parsiyel nakliye gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. Alanında profesyonel, tecrübe sahibi ve donanımlı ekip arkadaşlarımız ile birlikte, tüm beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet süreci sağlıyoruz.

Eğitimli şoförlerimiz ile yüklerinizi başlangıç noktasından teslim noktasına dek güvenilir, sorunsuz ve hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız, teslimat noktasındaki ülkenin dilini bilen, çözüm odaklı aksiyon alan kalifiye kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle güven ile lojistik alanındaki ihtiyaçlarınız için firmamız Öznak Group Nakliye’yi tercih edebilirsiniz. Geniş araç filomuz, alanında uzman kadromuz ve kaliteli hizmet sürecimiz ile hizmetinizdeyiz.

Sırbistan Nakliye Fiyatları

Sırbistan lojistik işleminin ücreti çeşitli parametrelere dayanarak belirlenmektedir. Bu parametreler:

·         Yükün özelliği, ağırlığı, hacmi

·         Tercih edilen nakliye yolu, yolun özellikleri

·         İki nokta arasındaki mesafe

·         Kullanılan araç

·         Kullanılan nakliye hizmeti

Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, yukarıda sıraladığımız parametreler doğrultusunda piyasaya kıyasla en ekonomik fiyatı oluşturarak size teklif sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aksiyon aldığımız bu hizmette, bütçenizi yormayacak fiyat teklifleri sunuyoruz. Web sitemizde ücretsiz teklif talebinde bulunarak bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sırbistan Karayolu Taşımacılığı

Biz, Öznak Group Nakliye olarak, iki ülke arasındaki ticari anlaşmalar doğrultusunda yasal olarak taşınabilen her türlü yükün, sorunsuz bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sırbistan’ın başkenti Belgrad başta olmak üzere, tüm bölgelerine yüklerinizi ulaştırıyoruz. Geniş araç filomuz ile hizmet sağlıyoruz. Komple tır taşıma, kargo mal nakliyesi, Sırbistan Frigo parsiyel nakliye, ağır nakliye yük aktarımı, konteyner nakliyesi gibi alanlarda hizmetler sunuyoruz.

Sırbistan’a yük nakliye edilirken karayolu daha sık tercih edilmektedir. Bunun önemli nedenleri:

·         Karayolunun diğer nakliye türlerine göre daha pratik olması.

·         Sırbistan’ın denize kıyısı olmadığı için, denizyolu ile yapılacak nakliye işlemlerinin maliyeti olumsuz olarak etkilemesi.

·         Diğer nakliye türlerine göre daha ekonomik olması.

Biz, Öznak Group Nakliye olarak, yüklerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde hedef noktaya ulaştırıyoruz.

Sırbistan Nakliye Süreleri

Sırbistan’a gerçekleştirilen nakliye işleminin süreleri şu faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir:

·         Yük cinsi

·         Araç durumu

·         Teslimat bölgesi

·         Gümrük kapı sıraları

Yukarıdaki faktörlere göre değişiklik gösterebilse de, genel olarak 1 hafta içerisinde yükler varış noktasına teslim edilmektedir.

Sırbistan Frigo Nakliye

Isı hassasiyeti olan ürünlerin frigo taşımacılık ile taşınması gereklidir. Frigo taşımacılıkta sıcaklık istenilen seviyeye sabitlenebilmekte, böylece taşınan ürünlerin ömrü uzatılabilmektedir.

Unlu mamuller, yumurta, çikolata, sebze, meyve, kırmızı ve beyaz et çeşitleri, dondurulmuş ürünler, dondurma gibi ürünler belirli bir sıcaklığın altında taşınmalıdır.

Biz, Öznak Group Nakliye olarak, alanında uzman ve tecrübe sahibi çalışma arkadaşlarımız ve soğuk taşıma yapabilen geniş araç filomuz ile, yüklerinizi sorunsuz, hasarsız ve hızlı bir şekilde alıcı noktaya teslim ediyoruz. Türkiye’nin pek çok noktasından başta İstanbul Sırbistan nakliye olmak üzere düzenli aralıklar ile nakliye işlemleri sağlamaktayız. Güven ile firmamız Öznak Group Nakliye’yi tercih ederek kaliteli hizmet süreci deneyimleyebilirsiniz.

Sırbistan Parsiyel Nakliye

Yüklerin tamamı aracı doldurmadığında, parça taşıma olarak adlandırdığımız parsiyel nakliye tercih edilmektedir. Araçta farklı müşterilere ait parçalar halinde yükler mevcuttur. Böylece yükünüz az olduğunda, ekonomik bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu nakliye çeşidinde, talep edilen yük kadar yük taşınmış olur. Biz, Öznak Group Nakliye olarak parsiyel nakliye işlemini en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz. Sırbistan Çalışan nakliye firmaları arasında en hızlı hizmeti sizler için gerçekleştiriyoruz.

Sırbistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Öznak Group Nakliye olarak, Sırbistan’a başta başkent Belgrad Nakliye olmak üzere, düzenli periyotlar halinde nakliye hizmeti sağlamaktayız. Sırbistan’ın pek çok noktasına parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Sırbistan parsiyel taşımacılık güzergahlarımız şu şekildedir:

·         Güvercinlik

·         Lajkovac

·         Obrenovac

·         Seniçe

·         Valjevo

·         Belgrad

·         Irig

·         Pasarofça

·         Tekija

·         Novi Pazar

·         Donji Milanovac

·         Kladovo

·         Novi Sad

·         Ruma

·         Ub

·         Sabac

Türkiye Sırbistan Nakliye

Öznak Group Nakliye olarak, geniş araç filomuz ve profesyonel kadromuz ile Türkiye ve Sırbistan noktaları arasında nakliye işlemlerini güvenli bir şekilde sağlıyoruz. Türkiye’nin pek çok noktasından; İstanbul, İzmir Sırbistan Nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm talep ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir hizmet sunuyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde firmamız Öznak Group Nakliye’yi tercih edebilir, kaliteli ve güvenilir hizmet sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sırbistan Denizyolu Nakliye

Sırbistan’a nakliye türlerinden en çok karayolu tercih edilse de, Öznak Group Nakliye olarak denizyolunu tercih eden müşterilerimiz için de yüksek kalite standartlarında nakliye hizmeti veriyoruz.

Sırbistan’ın denize kıyısı olmadığı için, denizyolu ile nakliye Tuna Nehri ya da Hırvatistan üzerinden gerçekleştirilmektedir. Hırvatistan’da bulunan Rijeke Limanı, Sırbistan’a denizyolu kullanılarak teslimat yapılması için en sık tercih edilen limandır.

Limanların yoğunluk durumuna göre gemiler; Ploče, Zadar, Šibenik ve Split limanlarına yönlendirilebilmektedir.

Biz, Öznak Group Nakliye olarak, sektörel tecrübe ve donanıma dayanarak, siz değerli müşterilerimiz için hızlı ve kaliteli bir denizyolu nakliye hizmeti sunuyoruz. Sizler de denizyolu ile nakliye edilmesini istediğiniz yükleriniz için güven ile firmamız Öznak Group Nakliye’yi tercih edebilirsiniz.

Sırbistan Denizyolu Nakliye Fiyatları

Sırbistan’a denizyolu ile nakliye fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Ölçü, ağırlık, hacim ve mesafe gibi unsurlar, nakliye fiyatlarını belirmede kriterdir. Biz, alanında uzman kadromuz ile, piyasa düzeyinde en ekonomik fiyatları sizlere sunarak hizmet sağlıyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde lojistik ihtiyaçlarınız için bizleri tercih edebilir, bu güvenilir hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Sırbistan Nakliye Firmaları

Geniş araç filomuz, sektörel tecrübemiz, kalifiye çalışma arkadaşlarımız ve ekonomik fiyatlarımız ile Sırbistan nakliyecileri arasında yüksek kalite standartlarında en güvenilir hizmeti veriyoruz. Düşük maliyet, hızlı ulaşım, yüksek verim ve kalite unsurları çerçevesinde siz değerli müşterilerimize güvenilir bir hizmet süreci sunuyoruz.

Sırbistan Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

·         Sırbistan’a kargo nasıl gönderilir?

Firmamız Öznak Group Nakliye’nin web sitesi adresine girerek fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Biz, Öznak Group Nakliye olarak kargolarınızı en hızlı şekilde Sırbistan’a ulaştırıyoruz.

·         Sırbistan’ın para birimi nedir?

Sırbistan para birimi Sırp dinarıdır.

·         Sırbistan’a kargo Aksaray’dan gönderilir mi?

Sırbistan kargo Aksaray ilinden gönderilebilmektedir.

·         Sırbistan kargo ücretleri nasıl belirlenir?

Sırbistan Türkiye kargo ücretleri; mesafe, ağırlık, hacim gibi unsurlar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

·         Sırbistan ile Türkiye’nin arasındaki mesafe nedir?

Türkiye ile Sırbistan arasındaki mesafe 1612 km’dir.

Sırbistan Kargo Şirketleri

Biz, Öznak Group Nakliye olarak, öz mal araç filomuz, tecrübe sahibi ve alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ve güvenilir bir hizmet süreci sunuyoruz. İstanbul Belgrad kargo gönderimi yapmak istiyorsanız firmamız Öznak Group Nakliye’den fiyat teklifi alabilirsiniz. Yüklerinizin lojistik ihtiyacı için güven ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sırbistan’a lojistik ihtiyaçlarınız için Öznak Group Nakliye’yi tercih ederek elde edeceğiniz avantajlar şunlardır:

·         Biz, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda aksiyon almaktayız.

·         Evrak desteği sağlamaktayız.

·         Yüklerinizi başlangıç noktasından varış noktasına dek güvenli bir şekilde taşımaktayız.

·         Eğitimli şoförlerimiz, alanında profesyonel kadromuz, geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.

·         Yük ve evrakların takibini sağlamaktayız.

·         Tüm sürecin sorunsuz, hasarsız bir şekilde ilerlemesini sağlamaktayız.

Nakliye işlemlerine başlamadan önce doğru planlamalar yaparak etkin çözümler sunmaktayız.