Başlık metninizi

12312321321312

Tataristan Nakliye Hizmetleri

Tataristan Nakliye hizmetleri Uluslararası nakliye çalışmalarını çeyrek asra yakın bir zamandan bu yana sürdürmekte olan firmamız Öznak GROUP, Avrupa , Asya ve Ortadoğu ülkelerinin tamamında başarılı bir grafiğe sahip bulunmaktadır. Çalışma alanlarını her geçen gün büyütüp geliştirmekte olan firmamız gelen talepleri değerlendirerek alt yapı ve etüt çalışmalarını tamamlamasının ardından Tataristan özerk bölgesine de nakliye hizmetleri sunmaya başlamıştır. Tataristan çalışan nakliye firmalarının yetersizliğinden yakınmakta olan ihracatçı ve ithalatçı firmalarımızın beklenti ve talepleri doğrultusunda bu bölgeye özel çalışmalar yaparak gerekli tüm bilgi ve ekipman desteğini tamamlamış, Türk ve yabancı plakalı araçları ile düzenli nakliye hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Tataristan Parsiyel Taşımacılık

Tataristan nakliyesinde en yoğun talep gören illerin başında başkent Kazan gelmekte, ihracatı yapılan ürünlerin büyük çoğunluğu bu şehire yoğunlaşmaktadır. Bu sebeple firmamız Tataristan’da ki ithalat ve gümrükleme işlemlerinin kısa yoldan çözüme kavuşması amacı ile Kazan şehrinde bulunan acente ve gümrük müşavirlikleri ile iş ortaklığı ve iş birliği kurmuştur.

Ülkemizden Tataristan’a gönderilmekte olan binlerce kalem ürün türünün tamamını taşımaya uygun model ve yapıda tırları bulunan firmamız, araç filosunda bulundurduğu yüksek modelli tırları ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Tataristan’a kuru yük taşımacılığı ile ilgili tenteli tırlarının yanı sıra frigo dorse, açık dorse, konteyner nakliye araçları ile gabari dışı ağır nakliyat araçlarını bulundurmaktadır.

Tataristan İletişim

Tataristan nakliye çalışmalarımızda tercih ettiğimiz ana güzergahımız geçişlerin kolay ve kısa yoldan olması münasebetiyle Gürcistan-Rusya üzeri karayolu şeklindedir. İzin verilen tonaj limiti olan 22 tona kadar bütün ihraç kayıtlı ve transit içerikli yüklerin nakliyesini yapabiliyor, yükleme anından teslim anına kadar geçen süre toplamda 7-8 gün gibi kısa bir süreye tekabül etmektedir. Birçok Avrupa ülkesinden Tataristan’a gönderilmekte olan üçüncü ülke kapsamında ki yüklerin nakliyesini de aktarmasız direkt servis olarak Türkiye üzerinden gerçekleştiriyor, yaptığımız tüm taşımalarımızda kullandığımız araçlarımızda CMR sigortası kullanarak ürünlerin güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Mersin yükleme, Moskova Gümrükleme, Zainskaya (Tatarstan) boşaltma olacak şekilde Pazartesi günü yükleme (28.03) Araç durumunuz nedir? Fiyat bilgisi: Rota bilgisi: Transit süre bilgisi: iletmenizi rica ederiz. Ankraj malzemeleri  Tonaj 18-20 ton civarı. İzin verilen maksimum tonaj nedir, onu baz alabilirsiniz.