Başlık metninizi

12312321321312

Hakkımızda

Hakkımızda

Modern & Güvenilir Lojistik Şirketi

ÖZNAK GROUP, her tür nakliye için dünya çapında gümrükleme ve nakliye alanında tam hizmet yelpazesi sunan temsili bir lojistik operatörüdür.

Tüm dünyada mevcut olan en iyi nakliye ve nakliye hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. En son iletişim, izleme ve işleme yazılımını kullanan profesyonel ekibimizle, onlarca yıllık deneyimle birleştirildi! Entegre tedarik zinciri çözümleri sayesinde ÖZNAK GROUP, Türkiye’de en büyük ihracat şirketlerine sürdürülebilir rekabet avantajları sağlıyor.

vizyonumuz

Uluslararası lojistik sektöründe, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sürekli kendini geliştiren, çevreye duyarlı, özgün ve güvenilir çözüm ortağı olmak.

misyonumuz

ÖZNAK GROUP OLARAK sahip olduğumuz hizmet entegrasyonu, ürün çeşitliliği ve ulaşım ağı ile müşterilerimize üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğumuz bir kurum olmak.

lojistik

ÖZNAK GROUP olarak, lojistik sektöründe uluslararası standartlarda kaliteli hizmet prensibiyle hareket ediyor ve ülke ekonomisine daha fazla değer katmaya çalışıyoruz.

Şirket İstatistikleri

Biz Profesyonel Lojistik
ve Taşıma Acentesiyiz

0

+

Sorunsuz Teslimat
0

+

Dünya Çapında Şube
0

+

Mutlu Müşteri
0

+

Kazanan Ödüller
Becerilerimiz

Mesleki Deneyimimiz ve Becerilerimiz

Deniz Taşımacılığı
0%
Hava Taşımacılığı
0%
Karayolu Taşımacılığı
0%