Başlık metninizi

12312321321312

Kırgızistan Nakliye Hizmetlerimiz

Kırgızistan Nakliye hizmetleri sektöründe güvenin adresi konumuna gelen Şah Lojistik, Kırgızistan nakliye hizmetlerinde de yer alıyor. Yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimiz ile, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. En kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. Kırgızistan’ a göndermek istediğiniz yükleriniz, teslimat sürecine kadar gerçekleştirilen her işlemler hassas bir şekilde sorunsuz olarak sonuçlandırılır.

Türkiye-Kırgızistan Taşımacılık

Türkiye’ nin ticaret faaliyetlerini sürdürdüğü ülkelerden biri de Kırgızistan. Şah Lojistik olarak firmamız her türlü ticari faaliyetlerde yer almaktadır. Her türlü ithalat ve ihracat faaliyetlerde, firmamız müşterilere en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyor. Aynı zamanda Kırgızistan, en çok ticari faaliyetlerin sürdürüldüğü ülkelerden bir tanesidir. Kuru ve soğuk gıda nakliyatı, ticari malların nakliyatı ve diğer ürünlerin nakliyat işlemleri Kırgızistan ülkesine gerçekleştirilir. Şah Lojistik olarak, yıllardır bu alanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Türkiye’ de istenilen noktadan alınan yükleriniz, taahhüt edilen tarihte ve saatte araçlarımız Kazakistan’ a ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda yükleme işleri yapılırken, gümrükleme işlemleri de yapılarak zamandan tasarruf sağlanıyor. Bu konuda firmamız, profesyonel ekibi ile son derece bilgili bir şekilde tüm işleri yürütmektedir. Gerekli izin belgeleri hazırlanarak, teslim noktasından alınan yükleriniz gümrük kapısına doğru hareket eder. Belirlenen güzergah üzerinden Kazakistan’ a ulaştırılır.

Kırgızistan‘a Verdiğimiz Nakliye Hizmetlerimiz

Şah Lojistik firması olarak, lojik sektörünün her alanında yer alarak müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz taşımacılık hizmetleri ise;

– Parsiyel taşımacılık,

– Frigo taşımacılık,

– Kuru yük taşımacılığı,

– Ağır yük taşımacılığı,

– Komple yük taşımacılığı.

Şah Lojistik olarak firmamız, her türlü lojistik faaliyetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmeyi hedefliyor. Amacımız müşteri beklentilerini belirleyerek, en iyi şekilde istek ve ihtiyaçlarına karşılık vermektir. Aynı zamanda depolama hizmeti de sunmaktayız. Lojistik sektöründe deneyimli uzman kadromuz ile tam zamanında teslimat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sektörde öncü firmalar arasına girmeyi başaran Şah Lojistik, uygun fiyat politikası ile de müşterileri memnun etmeyi başarmıştır.

Parsiyel Taşımacılık

Şah Lojistik olarak parsiyel taşımacılık faaliyetlerinde de müşterilerimizin yanındayız. Uluslararası lojistik sektöründe, parsiyel taşımacılık alanında öncü firmalar arasında yer alıyoruz. Her geçen zaman müşteri potansiyelini arttırarak, faaliyetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıcalıklı fiyat politikamız ile en iyi parsiyel nakliye çözümlerini sunuyoruz .Lojistik faaliyetleri arasında yer alan parsiyel nakliye hizmetlerinde, özellikle Kırgızistan son zamanlarda daha fazla talep yaşanan hizmetler arasında yer alıyor.

Parsiyel nakliye hizmetleri diğer taşımacılık hizmetlerine göre daha hassas olunması gereken nakliye hizmetidir. Şah Lojistik olarak ,uzun yıllar edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile müşterilerin parsiyel nakliye ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Parsiyel yüklerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde Kırgızistan’ a ulaştırılmasını sağlıyoruz. Müşteri beklentilerinin daha üstünde bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Lojistik sektöründe en çok talep edilen taşımacılık hizmetlerinden biri de parsiyel taşımacılıktır. Parsiyel taşımacılık, aynı güzergah üzerinde yer alan bölgelere gidecek olan parça yüklerin tek bir araç ile teslimatının yapılmasıdır. Parsiyel taşımacılık hizmetinde maddi yönden de tasarruf sağlanmaktadır. Diğer taşımacılık hizmetlerine oranla daha önemli olan taşımacılık hizmetlerindendir .

Bu parsiyel taşımacılık hizmetini, Şah Lojistik olarak hassas bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Zamanında teslimat işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve yüklerin güvenli bir şekilde ulaştırılması oldukça önem arz ediyor. Bu konuda hassas bir şekilde üzerinde durmaktayız. Parsiyel taşımacılıkta yükleriniz emin ellerde.

Türkiye-Kırgızistan Nakliye Fiyatları

Şah Lojistik olarak Kırgızistan nakliye hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Müşterilerimizin nakliye çözümlerine en uygun fiyatı sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerin Kırgızistan’ a göndermek istedikleri yüklerin ağırlığına, boyutlarına ve teslimat noktasına göre uzman ekibimiz belirlenen fiyatları müşterilerimize sunuyoruz.

Her zaman en iyi fiyatı sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kırgızistan’ a gönderilmek istenen yüklerin özelliğine göre fiyatlar değişkenlik gösterilmektedir. Bu alanda deneyimli olan ekibimiz sizden alınan bilgiler doğrultusunda fiyat belirlemektedir. Yüklerin teslim alınacağı nokta ve Kırgızistan’ da alıcıya teslim edileceği noktaya göre fiyat değişiklikleri olmaktadır. Daha detaylı bilgi için, firmamızın çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Şah Lojistik olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmayız. Her türlü nakliye çözümlerinde müşterilerin yanında olmayı amaçlıyoruz. Uluslararası lojistik sektöründe öncü firmalar arasında yer alıyoruz. Güvenli ve hızlı teslimat için, hizmetlerimizi ara vermeden sürdürüyoruz. Taşımacılık faaliyetleri esnasında her türlü güvenlik önlemlerini alıyoruz. Nakliye hizmeti için gerekli olan her türlü işlemler firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Gümrük işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gerekli izin belgeleri alınarak yükleriniz taşımaya hazır hale getirilmekte ve teslimat noktasına doğru yola çıkmaktadır. Ürünleriniz hasar almadan, bozulmadan alıcıya ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda tüm Kırgızistan nakliye hizmetlerimiz sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu konuda da müşterilerimize güvenli bir hizmet sağlıyoruz. Bizden hizmet alan müşterilerimizle doğru bir şekilde iletişim kurarak, nakliye süreçleri esnasında her konuda bilgi aktarımı sağlanmaktadır. Müşteriler talep etmeleri halinde yüklerinin nerede olduklarına dair de bilgi sahibi olabilmektedir. Planlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gerekli nakliye hizmeti için sözleşme yapılarak daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Tacikistan Tır Yol Güzergahı

Uluslararası nakliye sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız, taşınacak olan yüklerin yol güzergahları hakkında gerekli bilgi ve tecrübe sahip olan bir firmadır. Daha hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırılması için belirlenen güzergahları kullanmaktadır. Yol koşullarına hakim olan deneyimli sürücü kadromuz ile güvenli bir şekilde Kırgızistan’ a yükleriniz ulaştırılmaktadır. Mevcut hava koşulları, yükleme işlemleri, gümrük işlemleri ve çeşitli faktörler göz önünde bulundurularak zamanında teslimat için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Kırgızistan nakliye süreleri konusunda, taahhüt ettiğimiz sürede yükleriniz varış noktalarına ulaştırılmaktadır.