Başlık metninizi

12312321321312

Lübnan Nakliye Hizmetleri

Müşteriyle uzun vadede kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlayan Öznak GROUP, müşterilerin istekleri doğrultusunda Lübnan nakliye faaliyetlerini yapmaktadır. Parsiyel, grupaj ve parça nakliyat hizmetini en iyi şekilde yerine getiren firma Lübnan’a haftanın belirli günlerinde denizyolu Ro-Ro ve gemi ile gitmektedir. Alanında eğitim almış uzman kişilerle birlikte yıllardır hizmet vererek deneyim kazanan firma Lübnan’a taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.-

Lübnan Ro-ro Taşımacılık Hizmeti

Günümüzde özellikle genel teknolojik standartların büyük ölçüde gelişim göstermesi ile oldukça önemli bir konuma kadar yükselmiş olan genel nakliyat ve taşımacılık hizmetleri, uluslararası arenada da en çok tercih edilen teknik hizmetler arasında kendisine yer bulmaktadır. Pek çok farklı tarz ve niteliklerde olarak genel sektör içerisinde kendisine yer bulmakta olan genel taşımacılık çalışmaları; genel olarak hem demiryolu hem karayolu hem de havayolu taşımacılığı şeklinde genel lojistik sektörü içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

Modern çağımızda oldukça popüler bir işkolu olmak suretiyle öne çıkmakta olan genel denizyolu lojistik hizmetleri de söz konusu temel nakliye hizmetleri içerisinde oldukça nitelikli bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Günümüzde en popüler denizyolu taşımacılık türlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Ro-Ro taşımacılık hizmetleri de A noktasından B noktasına gemiler aracılığıyla taşımacılık yapılması açısından oldukça iyi bir örnektir. Genel olarak ülkemiz olan Türkiye’nin oldukça yakın bir bölgesinde konumlanmış olan Lübnan bölgesi için de Lübnan Nakliye Lübnan Ro ro taşımacılık hizmeti oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Söz konusu Öznak GROUP markamız da bu noktada oldukça kritik bir konumda kendisine yer bulmakta ve kendi sektöründe de en çok tercih edilen işletmeler arasında bulunmaktadır.

Lübnan Nakliye Güzergahı

Ülkemizin en önemli ticari iş ortaklarından olan ve konum olarak da ülkemize oldukça yakın bir konumda yer alan Lübnan için genel lojistik ve taşımacılık hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan Öznak GROUP markamız, doğrudan müşteri memnuniyetini odak alan çalışmalarını da hiç ara vermeden sürdürmektedir. Genel olarak Lübnan nakliye güzergahı üzerinde yer alan pek çok farklı şehir ve bölge için direkt olarak profesyonel nakliye ve lojistik çalışmaları ile tanınmakta olan Öznak GROUP firmamız, sektör bünyesinde yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Beyrut, Biblos, Sayda, Trablusşam ve Zahle gibi pek çok farklı Lübnan şehri için direkt olarak genel nakliye ve lojistik hizmetleri sunmakta olan söz konusu Öznak GROUP işletmemiz, uluslararası düzeyde genel hizmet standartlarına sahip olması ile tanınmaktadır. Uluslararası arenada da ülkemiz olan Türkiye’yi hakkıyla temsil etmekte olan Öznak GROUP markamız, doğrudan müşteri memnuniyetini odak alan hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Pek çok farklı iletişim yolu ile söz konusu genel lojistik ve taşımacılık çalışmalarını sürdürmekte olan söz konusu işletmemiz, oldukça geniş bilgi içerikli ve zengin donanımlı marka internet web sitesine de sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Günlük şartları göz önünde bulundurduğumuzda; Suriye savaştan dolayı kapalı olduğu için araçlarımız Taşucu limanından Lübnan Trablus Limanına inmektedir.

Çıkış Noktası Varış Noktası Seferler
Mersin Taşucu Limanı Lübnan Trablus (Tripoli) Limanı Haftada 2 gün
Lübnan Trablus (Tripoli) Limanı Mersin Taşucu Limanı Haftada 2 gün

Lübnan nakliye güzergahı

Lübnan Nakliye Transit Süreleri

Genel olarak ülkemiz olan Türkiye ve ülkemize oldukça yakın bölgeler kapsamında bir hayli revaçta olan genel lojistik ve taşımacılık hizmetleri, spesifik düzeyde bir transit süresine de sahip olması ile öne çıkmaktadır. Ülkemize yaklaşık olarak 900 km bir uzaklıkta kendisine yer alan söz konusu Öznak GROUP firmamız, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı teknik lojistik hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Türkiye Lübnan Tır kaç günde gider sorusunun cevabı lübnan’a Tır 5-6 Günde Ulaşır. Dünyanın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemiz ve Lübnan arasında da en çok tercih edilen teknik hizmetlerden bir tanesi olarak öne çıkan genel nakliye ve lojistik hizmetleri, oldukça geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir hizmet portföyü bünyesinde de kendisine yer bulmaktadır.

Kendi sektöründe hizmet sunan envaiçeşit profesyonel firmalara nazaran oldukça kısa sürekli ve hızlı seviyede Lübnan nakliye transit süreleri ile öne çıkmakta olan Öznak GROUP işletmemiz, kendi alanında yüksek deneyim ve tecrübe sahibi olan teknik ekip personeline de marka bünyesinde yer vermektedir.

Profesyonel seviyede teknik lojistik hizmetleri ve oldukça yetkin düzeyde teknik ekip kadrosu ile söz konusu sektör içerisindeki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan markamız, oldukça geniş bilgi içerikli ve zengin donanımlı bir işletme web sitesine de sahip olması ile tanınmaktadır. Gün içerisinde söz konusu işletmemizin envaiçeşit teknik hizmet seçeneklerine; marka internet web sitemiz, firma GSM telefon numaramız veya genel şube merkezimiz aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.