Başlık metninizi

12312321321312

Bulgaristan Nakliye

Doğu Avrupa ülkeleri arasında yer alan Bulgaristan aynı zamanda Türkiye’nin Avrupa’ya geçiş noktalarından birisidir. Geçmişten günümüze Türkiye ile Bulgaristan arasında etkileşim devam etmekte, özellikle ticari faaliyetler sürekli devam etmektedir. Bulgaristan nakliyecileri arasında yer alan firmamız Öznak Group Nakliye profesyonel bir şekilde Bulgaristan nakliye hizmeti vermekte ve iki ülke arasında ticaret yapan bütün firmalara yardımcı olmaktadır.

Türkiye Bulgaristan yükleri taşınması konusunda büyük bir özveriyle çalışıyor, kendimizi sürekli yenileyerek çağın en son olanaklarını kullanıyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımız kapsamında hep daha iyisini, hep daha fazlasını gerçekleştiriyoruz. Deneyimimiz ve tecrübelerimiz ile pek çok farklı nakliye hizmeti seçeneklerini aynı anda sağlıyoruz.

Bulgaristan Nakliye Fiyatları

Bulgaristan nakliye şirketleri müşterileri için fiyat seçenekleri sunmaktadır. Ancak hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir şekilde Bulgaristan nakliye hizmeti almak oldukça zordur. Tam da bu noktada kaliteli hizmetleri ile firmamız devreye girmektedir. Öznak Group Nakliye firması olarak sizleri maddi açıdan da çok mutlu ediyoruz. Makul fiyatlar ile Konya Bulgaristan nakliye hizmeti vererek adımızdan sık sık söz ettirmeyi başarıyoruz.

Bulgaristan Nakliye

Öznak Group Nakliye firması olarak İstanbul Bulgaristan nakliye hizmetlerimizde tamamen müşteri odaklı çalışıyor, müşterilerimizin gereksinimlerine göre alternatif nakliye hizmetleri sağlıyoruz. Havayolu nakliye, karayolu nakliye, frigo nakliye ve parsiyel nakliye gibi lojistik sektöründe kullanılan pek çok nakliye hizmetini en iyi şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

Son model ve geniş araç filomuz arasından yüklerinizin miktarı ve türüne göre en uygun olanını tahsis ediyor, nakliye türüne göre değişmekle beraber, Türkiye’nin her yerinden Bulgaristan’daki alıcıya yüklerinizi sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Altyapı ve araçlarımız kadar personel kalitemize de önem veriyor, tamamı alanında uzman, dinamik ve işini severek yapan çalışanlarımızla her zaman ön plana çıkmayı başarıyoruz. Çalışanlarımızla İzmir Bulgaristan nakliye süreçlerini en başından en sonuna kadar en iyi şekilde yönetiyor, kusursuz sonuçlara hep beraber imza atıyoruz.

Bulgaristan Karayolu Nakliye

Bulgaristan karayolu nakliye hizmetlerimiz ile pek çok Bulgaristan şehrine nakliye hizmeti veriyoruz. Hizmet vermiş olduğumuz bazı Bulgaristan şehirleri şu şekildedir:

·         Sofya

·         Filibe

·         Şumnu

·         Silistre

·         Eski Cuma

·         Lofça

·         Hasköy

·         Dobriç

·         Yukarı Cuma

·         Gabrova

·         Kazanlık

·         Ziştovi

·         Rusçuk

·         Karlıova

·         Varna

·         Vidin

·         Burgaz

·         Tırnova

·         Razgrad

·         Kırcaali

·         Asonvgrad

·         Kutlu Viçe

·         Sliven

·         İvraca

·         Pernik

·         Köstendil

·         Sandanski

·         Pazarcık

·         Yanbolu

·         Plevne

·         Troyan

·         Eski Zağra

·         Lom

·         Smolyan

·         Yeni Zağra

·         Aydos

·         Harmanlı

·         Selvi

·         Yukarı Rahova

·         Elena

·         Macarovo

·         Maden

·         Eğridere

Gibi daha birçok şehre Edirne Bulgaristan nakliye hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizi her zaman titiz bir şekilde yürüterek herhangi bir sorunun ortaya çıkmasını önlüyoruz. Herhangi bir sorun çıkmaması için alınması gereken tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa sürede hallediyoruz.

Bulgaristan Havayolu Nakliye

Daha acil bir şekilde teslim edilmesi gereken gönderilerinizi Bulgaristan havayolu nakliye hizmetlerimiz ile alıcısına teslim ediyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak sizleri çok mutlu ediyoruz. Bursa Bulgaristan nakliye hizmetlerimiz sırasında çalışanlarımızın güvenliğini de her zaman ön plana tutuyoruz. Gerekli olan ekipmanları temin ederek araçlarında bulunduruyoruz. Araçlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırarak da sorunsuz sürüş keyfini yaşamalarını sağlıyoruz.

Bulgaristan Frigo Nakliye

Bulgaristan tır firmaları arasında yer alan firmamız frigo nakliye hizmetiyle de her zaman yanınızdadır. Bu hizmetimiz sayesinde özel ısılarda taşınması gereken yüklerinizi donanımlı araçlarımız ile kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz alıcıya teslim ediyoruz. Yüklerinizi düzenli bir şekilde kontrol ederek erime, bozulma, küflenme ya da donma gibi sorunlar yaşamanızı engelliyoruz.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Bulgaristan’ın sınır komşusu olması çok sık ve farklı sektörlerde ticaretlerin yapılmasına imkân sunmaktadır. Bu alanda her zaman, bütün müşterilerimizin aracın tamamını dolduracak kadar yükleri olmamaktadır. Bu durumda en mantıklı nakliye seçeneği Bulgaristan parsiyel yük taşıma seçeneğidir.

Bulgaristan frigo parsiyel nakliye kapsamında miktarı her ne olursa olsun parça yüklerinizi taşıyabiliyoruz. Pek çok fırsatı bir arada sunan parsiyel nakliyeye dair insanların en büyük endişeleri aynı araç içerisinde birden fazla müşterinin yükün olmasından ötürü yüklerin birbirini etkileme ve karışma durumlarıdır. Firmamız bu konuda gösterdiği hassasiyet, profesyonel ekip ve sahip olduğu donanım ile güvenli çözümler sağlamaktadır. Yüklerinizin herhangi bir şekilde zarar görmesi kesinlikle söz konusu olmadığı gibi nem, koku ve tat gibi olumsuzluklar da olmamakta, her yük tamamen izole bir şekilde taşınmaktadır.

Parsiyel Konya Bulgaristan nakliye uygulamamızla aynı güzergâha gidecek birden fazla kişinin yükünü tek araçla taşıyabiliyoruz. İç nakliye ile Türkiye’nin her yerinden yüklerinizi depolarımıza topluyor, her hafta belirli günlerde depolarımızdan araçlarımızı sararak hedefe doğru hareket ediyoruz. Böylece Bulgaristan’a göndereceğinizin yükünüzün miktarı her ne olursa olsun gönderebiliyor ve Bulgaristan ile iş ortaklığı kurabiliyorsunuz.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Bulgaristan ile Türkiye sınır komşusu olduğu için Bulgaristan parsiyel nakliye güzergâhı çok uzun olmamakta, doğrudan sınır kapıları aracılığı ile bir ülkeden diğer ülkeye geçiş yapılabilmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerimizde depolarımızda yükleriniz yüklenip aynı şekilde sınır kapılarına hareket edilmektedir.

Bulgaristan lojistik hizmetlerimizde ağırlıklı olarak çıkışlarımız Kapıkule sınır Kapısı üzerinden olmakta, bununla beraber Aziziye-Dereköy ve Hamzabeyli kapılarından da geçişlerimiz olabilmektedir. Türkiye’nin bütün şehirlerinden araçlarımız yük kabulü yapabilmekte, Bulgaristan’a geçiş yapıldıktan sonra da başta başken Sofya olmak üzere bütün şehirlere dağıtım yapılabilmektedir.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Bulgaristan’dan bir firma ile iş ortaklığı yapmayı düşünen ya da Bulgaristan’a yük göndermek isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi Bulgaristan kargo Aksaray fiyatları olmaktadır. Bütün nakliye uygulamalarında olduğu gibi Bulgaristan’a yapılacak taşımalarda da sabit bir fiyat belirlemek çok zordur. Çünkü fiyatları etkileyen pek çok durum vardır. Ürünün cinsi, taşınma şekli, güzergâh, gümrük fiyatları ve mesafe gibi durumlar bunlardan bazılarıdır.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Süreleri

Parsiyel Bulgaristan kargo Laleli hizmet süreleri hakkında net bir süre belirtmek imkansızdır. Çünkü bu süre yükünüzün gideceği konuma, araçta bulunan diğer yüklerin gideceği konuma, yol durumuna, hava durumuna, içerisinde geçilecek ülkelerin durumuna ve diğer durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek Bulgaristan parsiyel nakliye süreleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Yükünüzün taşınmasını istediğiniz yer, yükünüzün özellikleri, tercih ettiğiniz araç modeli ve tercih ettiğiniz güzergâha göre sizlere ortalama bir süre belirtiyoruz.

Mersin Bulgaristan Nakliye

Mersin Bulgaristan Firmaları arasında yer alan firmamız, düzenli bir şekilde Mersin’den Bulgaristan’a nakliye seferleri düzenlemektedir. Haftanın belirli günlerinde ve belirli illerden taşımacılık hizmeti vererek sizleri çok mutlu ediyoruz.

Bulgaristan Nakliye Firmaları

Bulgaristan Türkiye kargo şirketleri sayısı oldukça fazladır. Bundan ötürü müşteriler hangi firma ile anlaşacağı konusunda kararsız kalmaktadır. Tam da bu noktada kaliteli hizmetleri ile firmamız yanınızda olmaktadır. İstek ve beklentilerinize uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak sizlere yardımcı oluyoruz. Teknolojinin nimetlerinden en iyi şekilde yararlanarak modern bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bulgaristan Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Müşterilerimiz nakliye süresi ne kadardır? Bulgaristan’da satılık tırlar var mıdır? Bulgaristan nakliye fiyatları? Gibi pek çok soruların cevabını araştırmaktadır. Bulgaristan nakliye hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa bizimle iletişim geçebilirsiniz. Size saniyeler içerisinde yanıt vererek sorularınızı cevaplıyoruz. Aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmayarak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Bulgaristan Nakliye Süresi Kaç Gündür?

Bulgaristan’dan Türkiye’ye kargo süresi genel olarak en fazla 2 gündür. Sınır kapılarındaki yoğunluğun etkilemediği durumlarda çoğu zaman 1 gün içerisinde de geçiş sağlanabilmektedir. Bu bunda evrak ve gümrük işlemlerinin ne hızı etkili olmaktadır. Bulgaristan için yükleme yapılan şehir ve gümrükleme çıkışına göre de süre değişkenlik göstermektedir.

Bulgaristan’a Nakliye Yapan Tır Firmaları Hangileridir?

Öznak Group Nakliye firması olarak UND Bulgaristan bünyesinde çalışmalarını sürdüren başarılı isimler arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Diğer üyeler ile birlikte taşıma hakkında problemlere çözümler sunarak Türkiye’de nakliye sektörünün çok daha gelişmesini sağlıyoruz.

Bulgaristan Kargo Ücretleri

Bulgaristan inşaat malzemeleri fiyatları ve Bulgaristan kargo ücretleri müşterilerimiz tarafından çok merak edilmektedir. Bu ücretler gidilecek olan Bulgaristan şehirleri, tercih edilen güzergâh, taşınması istenen yükün sahip olduğu özellikler, tercih edilen nakliye hizmeti ve tercih edilen araç modeline göre değişkenlik göstermektedir. Makul fiyatlarımız, kaliteli hizmetlerimiz ve alanında uzman ekibimiz ile sizleri her zaman çok memnun etmeyi başarıyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak ön plana çıkıyoruz.