Başlık metninizi

12312321321312

İspanya Nakliye Hizmeti

Batı Avrupa ülkesi İspanya ile ülkemiz arasında yapılan ticaret anlaşmaları çerçevesinde yapılmakta olan nakliye çalışmalarında önemli bir konuma sahip bulunan firmamız Öznak GROUP 20 yılı aşkın bir süredir uluslararası alanda taşımacılık faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Özellikle kara yolu nakliyesinde son derece tecrübeli bulunan kuruluşumuz uluslararası yetki belgesine sahip bulunduğu gibi UND üyeliğine de sahiptir. Yaptığı tüm nakliye çalışmalarında CMR sigortası kapsamında tır taşımaları yapan firmamız Türkiye İspanya arası taşımacılık konusunda özellikle aranan  ve tercih edilen nadir nakliye şirketleri arasında yer almaktadır.

İspanya Komple Tır Taşımacılığı

İspanya’ya komple tır taşımacılık, parsiyel ve kargo taşıma, gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ve frigo nakliye gibi alanlarda da hizmet sunmakta olan firmamız araç filosunda bulunan farklı tipteki araçları ile taşınabilir ticari her türlü yükün İspanya’nın tüm şehirlerine taşınmasında son derece etkin rol üstlenmiştir.

İspanya’ya ihracat yük çalışmalarının yanı sıra İspanya’dan ülkemize ithalat yük taşımaları ile birlikte Türkiye üzerinden Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, İran, Irak ve Suriye gibi ülkelere transit geçişli üçüncü ülke kapsamında ki yüklerin nakliye işlemlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmekte olan firmamız Öznak GROUP 24 tona kadar olan tüm yük gruplarının nakliyesini gerek tamamen karayolu ile gerekse roro bağlantılı olarak sağlamaktadır.

İspanya Sigortalı Taşımacılık

Ülkemizde üretimi yapılmakta olan tekstil ürünleri, beyaz eşya, mobilya, oturma grupları, sağlık ve medikal ürünleri otomotiv ekipmanları, makine türleri, sanayi ve endüstri malzemeleri, ambalaj sanayi malzemeleri, yaş sebze meyve, kimyevi ürünler ve donmuş gıda türleri gibi binlerce çeşit ürünün İspanya’nın başta Başkent Madrid olmak üzere tüm şehirlerine ulaştırılmasında emekleri bulunan firmamız yukarıda isimlerini saydığımız tüm ürün gruplarını taşıma kapasitesi ve yeterliliğine sahip araçları ile sigortalı olarak en kısa sürede ulaştırılmak üzere sorunsuz bir şekilde taşıyabilmekteyiz.

İspanya Nakliye Firmaları

Uzun yıllar İspanya lojistik hattında nakliye seferleri yapmakta olan firmamız ortaya koyduğu üstün performansı sayesinde iş yapmakta olduğu tüm müşterilerinin beğenilerini ve takdirlerini topluyor, kazanmış olduğu ivme ile kurumsal bir firma olma yolunda ki hedeflerinden şaşmadan yoluna kararlılıkla devam ediyor.