Başlık metninizi

12312321321312

Özbekistan Nakliye

Özbekistan bir Orta Asya ülkesi olup aynı zamanda dünyadaki yedi bağımsız Türk devletinden birisidir. Kültürel ve etnik ortaklıkların da etkisiyle Türkiye ile Özbekistan arasında çok uzun yıllara uzanan, köklü bir ilişki geçmişi vardır. İlişkiler sadece kültürel manada kalmamış, aynı zamanda ekonomik, ticari alanlarda da devam etmektedir. Karşılıklı olarak birçok firma, farklı seviyelerde iş birlikleri yapmakta, bu sırada da Özbekistan şehirleri ile Türkiye şehirleri arasında çalışan nakliye firmalarına ihtiyaç olmaktadır.

Öznak Group Nakliye olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle iki ülke arasında hizmet veriyor, Özbekistan’a mal göndermek isteyen bütün müşterilerimize kaliteli, hızlı, güvenilir, modern ve ekonomik çözümler sağlıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.

Özbekistan Tır Nakliye Fiyatları

Özbekistan nakliye ücretleri çeşitli etkenlere göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle sabit bir fiyat listesi üzerinden değil, her operasyonun detaylarına göre fiyatlandırma yapılır. Firma olarak daima ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle Özbekistan kargo fiyatları açısından da piyasa koşullarında en ekonomik taşımayı yapmayı hedefliyoruz.

Özbekistan tır nakliye fiyatlarımız yükünüzün özelliklerine, teslim alınıp teslim edileceği noktalar arasındaki mesafeye, tercih edilen güzergaha, nakliye türüne ve sabit giderlere göre belirlenmektedir. Dilediğiniz zaman iletişime geçip detayları paylaşarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Özbekistan Tır Süreleri

Özbekistan nakliye şirketleri arasında firmamızı ayrıcalıklı kılan unsurlardan birisi de nakliye süreleridir. Bizler her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karılamaya çalışıyor, bu kapsamda olabildiğince kısa sürede alıcılarına yüklerini ulaştırmayı hedefliyoruz.

Normal şartlarda Türkiye’den çıkan bir tır Özbekistan’a ortalama 10-12 günlük bir süre içinde teslimat yapabilmektedir. Kimi zaman zaman kısıtlaması olan, bir tüketim tarihi olan ürünler taşınabilmekte, bu durumda süreç biraz daha hızlandırılarak tırlarımızın teslimat noktalarına varışı 8-10 güne indirilebilmektedir. Fakat sektörümüzde hızdan daha önemli olanın güvenlik, yani yüklerinizin hasarsız, ziyansız alıcısına ulaştırılması gerektiği olduğunu da unutmamak gerekir. Bizler hem güvenli hem hızlı taşımacılık için çaba sarf ediyoruz.

Özbekistan Nakliye Fiyatları

Özbekistan nakliyecileri araştırılmaya başlandığında doğa olarak en çok merak edilen hususlardan birisi nakliye fiyatları olmaktadır. Bütün müşterilerimiz lojistik giderlerini minimuma indirebilmek adına daha uygun fiyatlar aramaktadırlar. Fakat Özbekistan çalışan firmalar arasında seçim yaparken tek ve öncelikli kriteri nakliye fiyatları yapmak doğru değildir. En az fiyatlar kadar yükünüzün sağlıklı biçimde ve zamanında teslim edilmesi de önemlidir.

Öznak Group Nakliye olarak daima iki ülke arasında en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla birleştirmeye çalışıyoruz. Mesafeye, nakliye türüne, yük özelliklerine, güzergaha göre fiyatlandırma yapıyoruz.

Özbekistan Nakliye Firmaları

Özbekistan çalışan nakliye firmaları arasında Öznak Group Nakliye olarak ilk günden bu yana müşterilerimize birtakım ayrıcalıklar sunuyoruz. Bunlar aynı zamanda sektörde tercih edilirliğimizi yükselten ve devamlılığımızı sağlayan unsurlar olup başlıca şöyle sıralayabiliriz:

·         Yenilikçi çözümler,

·         Alanında uzman kadro,

·         Geniş araç filosu,

·         Modern teknolojiler,

·         Güçlü acente ağı,

·         Özverili çalışma anlayışı,

·         Uygun fiyatlar,

·         Kurumsal yapı.

Türkiye Özbekistan Tır Güzergahı

Ülkemizden Özbekistan’a giden tırlar farklı güzergâhlar kullanabilmektedir. Yükün türüne ve müşterilerimizin tercihlerine göre daima en güvenli, en hızlı ve en ekonomik güzergahtan hedef noktasına doğru hareket ediyoruz.

Genellikle Türkiye – Özbekistan hattında Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan hattını kullanıyoruz. Bununa birlikte Özbekistan nakliyat uygulamalarımızda Türkiye, Rusya, Kazakistan, Özbekistan hattını da tercih edebiliyoruz. Denizyolu ile karayolunu entegre biçimde kullanacağımıza operasyonlarımızda Rusya’dan Kazakistan’a veya Türkmenistan’a geçiş yapabiliyor, Ro-Ro gemileriyle iki ülkenden birisinin limanlarına ulaşıp karayoluyla Özbekistan sınırlarına geçebiliyoruz.

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Özbekistan arasında çok farklı alanlarda taşımacılık talebi olmaktadır. Özellikle de Özbekistan frigo parsiyel nakliye türlerine fazlaca rağbet olmaktadır.

İstanbul Özbekistan parsiyel nakliye ile Türkiye’den parça yüklerinizi Özbekistan’daki son alıcılarına ulaştırabilirsiniz. Bunun için firmamız gerekli bütün planlamayı yapmakta, haftanın belli günlerinden depolarımızdan Özbekistan’a gidecek yükler aynı araca konularak yola çıkmaktadır. Sadece yükünüzün kapladığı alanın ücretini ödeyerek ekonomik bir hizmet alma ve miktarı ne olursa olsun parça yüklerinizi alıcılarına gönderebilirsiniz.

Özbekistan Frigo Nakliye

İstanbul, Ankara Taşkent nakliye taleplerinizi ve çok daha fazlasını karşılayan firmamız aynı zamanda Özbekistan frigo nakliye hizmetleriyle de yollardadır. Frigo nakliye ile belli bir ısıda, özel araçlarla taşınması gereken yüklerinizi taşıyoruz. -26 derece ila 18 derece arasında, yükün türüne göre sabit ısıda her türlü gıda, sebze, meyve, dondurulmuş ürünler, ilaç, medikal malzeme, kimyasallar uzman ekibimizce taşınabilmektedir.

Özbekistan Frigo Nakliye Fiyatları

Özbekistan frigo nakliye fiyatlarımız yükünüzün teslim alındığı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki mesafeye, yükünüzün navlun değerlerine, tercih edilen güzergaha ve kamu kurumlarına ödenen sabit fiyatlara göre değişmektedir. Firmamız daima en iyi hizmeti en uygun fiyatla taçlandırmakta, bütün modellerinde olduğu gibi frigo nakliyede de bütçe dostu fiyatlarıyla fark yaratmaktadır.

Özbekistan Frigo Nakliye Avantajları

Özbekistan tır firmaları arasında her zaman en çok tercih edilenlerden birisi konumunda oluyoruz ve birçok avantajı müşterilerimizle buluşturuyoruz. Frigo nakliyede de birçok fırsat sizleri beklemektedir. Özbekistan’a frigo nakliye ile yüklerinizi göndererek bozulma, eskime, pörsüme, çürüme gibi riskleri olan ürünlerde bütün bu riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Yük türüne göre uluslararası standartlarda belirlenen ısılarda yükleme noktasından son alıcıya kadar ulaştırabiliyoruz. Böylece ürünlerinizin tazeliği kaybolmuyor. Raf ömürleri kısalmıyor. Bozulma, fiziksel ve biyolojik özelliklerinde değişme olmuyor.

Özbekistan Karayolu Nakliye

Özbekistan ile Türkiye arasında karayoluyla ulaşım sağlanabilmektedir. Tırlarımız ülkemizin her noktasından yük kabulü yapıp aynı şekilde Özbekistan’ın bütün şehirlerine teslimat gerçekleştirebilmektedir. Bütün Özbekistan karayolu nakliye talepleriniz eksiksiz karşılanabilmektedir.

Özbekistan Karayolu Nakliye Nasıl Yapılır?

Türkiye Özbekistan karayolu ulaşımı nasıl gidilir? Bunun için genellikle iki güzergah kullanılır. Birisi Gürcistan – Azerbaycan – Kazakistan – Özbekistan’dır. İkincisi de Rusya – Kazakistan – Özbekistan’dır. Firmamız müşteri taleplerini de dikkate alarak en hızlı ve en güvenli güzergahı kullanarak alıcıya ulaşmayı başarmaktadır.

Özbekistan Demiryolu Nakliye

Demiryolu en eski nakliye türlerinden birisi olmakla birlikte demiryolu nakliye için hem alıcının hem satıcının lokasyonlarında demiryolu olması ve o hatta tren çalışması gerekir. Ülkemizden farklı noktalara demiryoluyla nakliye yapılabilse de doğrudan Türkiye – Özbekistan demiryolu nakliye uygulaması yoktur. Fakat ülke içinde karayolu nakliye ile entegre biçimde kullanılabilmektedir.

Özbekistan Nakliye Çözümlerimiz

Özbekistan’a tır şoförü arayan firmalar, Özbekistan’a tır seferi yapan firmalar arasında kalitesi ve güvenilirliği ile öne çıkan Öznak Group Nakliye firmamız geniş nakliye çözümleriyle de fark yaratmaktadır. Özbekistan parsiyel nakliye, Özbekistan frigo nakliye, Özbekistan komple taşıma, Özbekistan proje taşımacılığı, Özbekistan karayolu nakliye gibi farklı uygulamalarla her türlü talebi karşılıyoruz. Uzman ekibimiz ve geniş, modelli araç filomuzla yenilikçi çözümler sağlıyoruz.

Özbekistan Taşkent Nakliye

Özbekistan’ın başkenti ve en hareketli şehri Taşkent’tir. Firma olarak Taşkent başta olmak üzere bütün Özbekistan şehirleri ve kasabalarına taşımacılık yapabiliyoruz. Güçlü acente ağımız ile ülkenin dört bir tarafına yüklerinizi sorunsuz biçimde ulaştırabiliyoruz. İsterseniz gümrüklerde isterseniz kapıya kadar teslimat yapabiliyoruz.

Mersin Özbekistan Nakliye

Firma olarak ülkemizin her yerinden Özbekistan’a nakliye hizmeti versek de bazı şehirlerimiz çok daha fazla talep görmektedir. Bunların başında da mersin gelmektedir. Mersin Özbekistan nakliye hizmetlerimizle yükünüzün özelliklerine göre en uygun aracı seçiyor, en doğru yöntemle taşıyoruz.

Özbekistan Türkiye İthalat Yük Taşımacılığı

Öznak Group Nakliye olarak Özbekistan Türkiye ithalat yük taşımacılığı yapıyor, uzman kadromuzla resmi işlemler dahil her kademede yardımcı olarak sürecin en kolay şekilde işlemesini sağlıyoruz. Onlarca farklı sektörde, binlerce ürünü en uygun araçla taşıyoruz.

Özbekistan Nakliyede Kullanılan Belgeler

Özbekistan’a yapılacak nakliyeler uluslararası nakliye statüsündedir. Bu nedenle birçok belge gerekir. Karayolu taşıma belgesi, nakliyeci makbuzu, FİATA Tesellüm Belgeleri, paket Postası Makbuzu, Tır Karnesi, CMR sigorta belgesi gibi belgelerden firmamız sahip olması gerekenlerin tamamına sahiptir. Müşterilerimizin temin etmesi gerekenler konusunda da danışmanlık desteği sağlamaktadır.

Özbekistan Nakliye ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Taşkent nakliye dahil Özbekistan nakliyeye dair birçok soru akıllara gelmektedir. Sayfamızda en sık gündeme gelen başlıkları detaylandırmaya çalıştık. Merak ettiğiniz diğer bütün konular için iletişim kanallarımızı kullanabilir, en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Özbekistan Kargo Firmaları

Özbekistan kargo firmaları arasında kalitesi ve güvenilirliğiyle fark yaratan firmamız Taşkent başta olmak üzere Semerkant, Margilon, Andican, Cizzak, Hive, Buhara, Karşi, Urgenç, Angren, Kokand, Tirmiz, Fergana, Monyak, Nukus, Ulistan gibi şehirlere teslimat yapabilmektedir. Bütün yükleriniz son alıcısına kadar vadedilen sürede ulaştırılmakta, her aşamada tarafınıza bilgilendirmede bulunulmaktadır.