Başlık metninizi

12312321321312

Rusya Nakliye

Rusya Lojistik sektörüne hizmet veren Öznak Group Nakliyat şirketi olarak uluslararası alanda yüksek kalite standartları içerisinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli çalışmalarımız, güven ve kalite çerçevesi içerisinde idame ettirilmektedir. Şehir içi, şehir dışı ve uluslararası alanda sürdürdüğümüz nakliyat hizmetimiz Rusya sınırlarına dek ulaşmış oldukça köklü bir çalışma alanını kapsamaktadır. Şirketimiz diğer nakliyat şirketlerinden farklı, nitelikli ve donanımlı birçok özelliğe sahip olması ayrıcalığı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

·         Kaliteli ve Yüksek Verimli Faaliyet

·         Hızlı ve Etkin Çalışma

·         Güvenilir ve Prestijli İşleyiş

·         Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

·         Donanımlı ve Son Teknoloji Ekipmanlarla Çalışma

·         Profesyonel Çalışma Mekanizması

Rusya Nakliye Fiyatları

İstanbul Rusya Nakliye firmaları arasında köklü bir yere sahip olan şirketimiz güvenilir ve kaliteli nakliye faaliyeti sunmaktadır. Nakliye fiyatları birçok farklı etkene göre değişiklik gösterebilmektedir. Rusya Nakliyecileri ile entegre bir şekilde çalışan şirketimiz fiyatlandırma esnasında bazı unsurları göz önünde bulundurmaktadır:

·         Yükün İçeriği

·         Yükün Taşınacağı Mesafe

·         Yükün Ağırlığı

·         Yükün Sayısı

·         Yükün Kaç Araç ile Taşınacağı

·         Yükün Taşınmasında Görevlendirilecek Kişi Sayısı

·         Yükün Taşınacağı Kanal (Denizyolu, Havayolu, Karayolu, Demiryolu)

Rusya Karayolu Nakliye

Rusya karayolu nakliye firmaları tır, transit ve panelvan araçlar ile hizmet vermektedirler. Çok sayıda ağır yüklerin taşınmasında kullanılan tırlar, karayolu kullanılarak nakliye hizmeti gerçekleştirmektedirler. Genellikle müşterilerin sık tercih ettiği karayolu nakliye hizmeti şehirlerarası alanda tercih edilmektedir. Komşu ülkeler arasında da sık tercih edilen karayolu nakliye hizmeti ürünlerin bir hafta veya on gün içerisinde teslim edilmesini sağlamaktadır. Rusya karayolu nakliye hizmetimiz profesyonel şoförlerimizin kontrolünde gerçekleşmekte olup, en kısa sürede yüksek kalite çerçevesi içerisinde tamamlanmaktadır.

Rusya Nakliye Hizmetlerimiz

Rusya Nakliye Şirketleri arasında etkin, prestijli ve vizyonlu bir nakliyat şirketi arayışı içerisindeyseniz firmamız ile iletişime geçerek işlemlerimiz hakkında detaylı bilgiye kolayca erişebilirsiniz. Hizmetlerimiz son derece kaliteli ve güvenilir çalışmaları kapsamaktadır. Hizmetlerimiz arasında İstanbul Moskova nakliye, Türkiye Rusya nakliye, Mersin Rusya nakliye gibi faaliyetler yer almaktadır. Hizmetlerimiz karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu kullanılarak sürdürülmektedir. Parsiyel, kombine, komple ve frigo taşımacılık gibi faaliyetlere hizmetleri arasında yer veren şirketimiz profesyonel ekip arkadaşları aracılığı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 

Mersin Rusya Nakliye

Rusya Nakliye sektörüne hizmet veren şirketimiz uluslararası alanda çalışmalarını sürdürmekte olup dilediğiniz an ulaşabileceğiniz ve detaylı bilgi alabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Profesyonel çalışma mekanizmasına sahip nakliyat şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmakta olup, Rusya’ya çalışan tır firmaları ve hızlı nakliyat firmaları ile entegre bir biçimde işleyişini sürdürmektedir.

Rusya Nakliye Güzergahı

Türkiye Rusya Nakliye hizmetini siz değerli müşterilerimize sunarken Gürcistan-Rusya güzergahını kullanıyor ve en kısa sürede teslimat gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına müşterilerimiz ile teslimat planı tasarlıyor daha sonrasında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Rusya Karayolu Taşımacılığı sırasında alanında uzman ekip arkadaşlarımız en hızlı ve etkin güzergahı kullanarak yükünüzün teslim edilmesini sağlamaktadır. Yükünüz dilediğiniz güzergah üzerinden, dilediğiniz tarihte güvenle alıcı adrese ulaştırılır.

Rusya Nakliye İlleri

Rusya şehirleri arasında dilediğiniz adrese güvenle teslimat gerçekleştirmek için tercih edebileceğiniz şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmalarını idame ettirmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile sunduğumuz teslimat hizmetimiz Rusya’nın her noktasına ulaştırılmakta olup, müşterilerimizin arz ve istekleri baz alınarak gerçekleştirilmektedir. Rusya’da yük teslimatı yaptığımız bazı noktalar:

·         Moskova

·         Kazan

·         Yekaterinburg

·         Novosibirsk

·         Krasnodar

·         Soçi

·         Saint Petersburg

·         Nijniy Novgorod

·         Belgorod

Rusya Parsiyel Nakliye

Rusya Parsiyel Yükleme hizmeti sayesinde yalnızca yükünüzün kapladığı alanın ücretini ödeyerek düşük maliyetli bir teslimat gerçekleştirebilirsiniz. Hem zamandan hem bütçeden tasarruf ederek parsiyel nakliye hizmeti sayesinde güvenle yükünüzün alıcı adrese kolayca alıcına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Parsiyel nakliye, diğer nakliyat seçeneklerinin aksine uygun fiyat garantisi sunar. Aracın tamamını kaplamayan, az sayıdaki yükler için tercih edebileceğiniz parsiyel nakliye hizmeti sayesinde diğer müşterilerin yükleri ile ortak bir araçta en kısa sürede paketiniz alıcısına ulaştırılır.

Rusya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Türkiye Rusya Nakliye fiyatları bazı unsurlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Parsiyel nakliye ücretlendirmesinde en önemli etken yükün araç içerisinde kapladığı alandır. Teslim adresi de ücretlendirmede önemli bir unsurdur.

Rusya Frigo Nakliye

Rusya Frigo Parsiyel Nakliye çabuk bozulabilecek, çürümeye ve hasar görmeye meyilli ürünlerin belirli bir ısıda en kısa sürede alıcı adrese ulaştırılmasını sağlar. Frigo nakliyenin kullanıldığı alanlar genellikle:

·         Taze Meyve ve Sebzeler

·         İlaç

·         Dondurulmuş Ürünler

·         Bitkiler

·         Kuruyemiş

Rusya Frigo çalışan nakliye firmaları arasında bulunan şirketimiz uygun fiyat yüksek kalite garantisi sunmaktadır.

Rusya Komple Taşımacılık

Rusya Komple Tır taşımacılığı ile uluslararası ve şehirlerarası taşınacak yüklerinizin en kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Komple taşımacılık genellikle çok sayıda yükü olan, tam olarak bir veya birden çok aracı dolduran yüke sahip olan müşterilerin tercih ettiği bir hizmettir.

Rusya Ağır Nakliye

Türkiye-Rusya Yükleri taşınacak müşterilerimizin ağır tonajlı paketleri için genellikle tırlar kullanılmaktadır. Karayolundan iletilecek ağır yükler tırlar ile taşınmakta olup, güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır. Ağır yüklerin taşınmasında son teknoloji ekipmanlar kullanıldığından hasar ve zarar görmeden güvenle alıcılarına ulaştırılırlar.

Rusya Denizyolu Nakliye

Denizyolu navlun taşımacılık hizmetinde ürünün içeriği, ağırlığı ve sayısı önemlidir. Denizyolu Rusya Navlun Fiyatları bu unsurlara göre belirlenir. Uluslararası alanda tercih edilen denizyolu nakliye hizmetinde alanında uzman ekip arkadaşlarımız faaliyet göstermektedir. Rusya Lojistik Firmaları arasında bulunan şirketimiz denizyolu ile taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Rusya Nakliye Firmaları

·         Rusya Tır Nakliye ile teslimatınız 5-10 gün arasında,

·         Uçak kargo ile 4-7 gün arasında,

·         Deniz kargo ile 6-10 gün arasında teslim edilmektedir.

Rusya’ya gönderdiğiniz yükünüz Moskova’ya aynı gün içerisinde iletilirken, Moskova dışındaki şehir ve bölgelere 1-3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Rusya Nakliye Avantajları

Rusya’da Tır Fiyatları açısından değerli müşterilerimize avantaj sağlamaktayız. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile sunduğumuz hizmetimiz özenle sürdürülmekte olup, nitelikli ve donanımlı araçlar ile teslim edilmektedir. Türkiye’den Rusya’ya göndereceğiniz yüklerin güvenle teslim edilmesi için güven, hız, kalite gibi avantajları sizlere sunan şirketimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Türkiye-Rusya Ticari İlişkiler

Uluslararası alanda güven ve prestijli faaliyet sağlayan şirketimiz, ticari ilişkilerin güçlenmesini ve aradaki bağın kuvvetlenmesini sağlamaktadır. Güvenle tercih edebileceğiniz şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmalarını sürdürmekte olup, hem sizin hem de alıcı adresin mağduriyetini önleyerek yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir. Donanımlı araçlarla Türkiye Rusya Konteyner ile yük taşımacılığı sağlamakta ayrıca isteğinize göre dilediğiniz şekilde taşımacılığı tasarlayabilmekteyiz.

Rusya Kargo

Uluslararası alanda göndereceğiniz paketlerin güvenle alıcısına ulaştırılmasını sağlamak için kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için güvenle kargo hizmeti sunmakta olup, uygun fiyatlarla Türkiye’den Rusya’ya kargo hizmeti sunmaktadır. Rusya Kargo Fiyatları paketinizin ulaştırılacağı adrese, paketinizin ağırlığına ve içeriğine gibi farklı unsurlara göre belirlenmektedir. Rusya Kargo Ücreti ağırlığa göre belirlendiğinden paketinizin ağırlığı ölçülerek net bir fiyat biçilebilmektedir. Dilerseniz şirketimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz hizmet hakkında fiyat bilgisi alabilir, her hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.